"Ekranas" draugiškame mače sutriuškino "Atlantą" © Eurofootball.lt
Panevėžio "%c00033" trečiadienį išvykoje žaidė draugiškas rungtynes su Klaipėdos "Atlanto" komanda ir sutriuškino varžovus rezultatu 4-0. Apie tai skelbia oficiali "Ekrano" svetainė.

Įvarčius nugalėtojams pelnė 1-ąją ir 50-ąją minutėmis pasižymėjęs Egidijus Varnas, 15-ą įmušęs komandos naujokas Deimantas Bička bei ekipos kapitonas Mantas Savėnas, kuris 78 minutę realizavo 11 metrų baudinį.

Rungtynėse pasirodė ir visi "Ekrano" peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai - vartininkai slovakas Lubošas Vojtaško ir serbas Bogdanas Stefanovičius bei tik prieš kelias dienas į Lietuvą atvykęs gynėjas čekas Tomašas Kopšiva.

Tuo tarpu kaip pranešė dienraštis "Panevėžio balsas", du peržiūroje dalyvavę slovakai su Panevėžio klubu jau atsisveikino. Į tėvynę grįžo "Podbrezova" gynėjas Lubomiras Jurčo ir kairiojo krašto saugas Filipas Hedera iš "Trenčin" ekipos.

Kitas draugiškas rungtynes Sauliaus Širmelio treniruojami Lietuvos vicečempionai žais jau šį šeštadienį su Marijampolės "Sūduva" Palangoje.

"Ekrano" sudėtis: Stefanovič (46' Vojtaško, 80' Černiauskas); Rimavičius (70' Banys), Kopšiva (65' L.Klimavičius), Paulauskas (65' Padaigis), Skroblas; Tomkevičius, Galkevičius (70' Tumėnas), Arlauskas (46' Savėnas), Varnas (75' Venckus); Lukšys, Bička (46' Kavaliauskas)

"Atlanto" sudėtis: Maksvytis (82' P.Pocius); P. Šarūnas (46' Šiškinas), Gnedojus, Ramonas (60' Užkuraitis), R.Maciulevičius (46' Žigutis, 85' Bielskis), Pancerovas (46' Grigaitis), Z.Butkus (46' Surblys), Navikas, Petreikis, Žvingilas (46' Mirauskas), Douglas