UEFA t aurėje šį vakarą bus sužaisti likę 29 antrojo atrankos etapo mačai. Juose dalyvaus ir dvi komandos iš Lietuvos - Panevėžio "Ekranas" Norvegijoje žais prieš "Odd Grenland" ekipą, o Vilniaus "Žalgiris" namuose susitiks su klubu iš Danijos "Aalborg".


"%c00203" - "%c00033"
(Pradžia 20:00 Lietuvos laiku)

Panevėžiečių oponentas "Odd Grenland" vietą UEFA taurėje išsikovojo praėjusiais metais Norvegijos lygoje užėmęs ketvirtą vietą. Šį sezoną lygoje, kuri beje prasideda ir baigiasi panašiai kaip Lietuvoje, šiam Skieno klubui sekasi ne taip gerai - po 17-os mačų surinkti tik 22 taškai ir užimama aštuntoji vieta.

"A-lygoje" šalies vicečempionas "Ekranas" kolkas yra lyderio pozicijoje, tačiau iki šiol mažiau už jį taškų prarado "Kaunas". Neseniai Panevėžio ekipa atsisveikino su vienu iš pagrindinių savo gynėjų Egidijumi Majumi, perėjusiu į Sankt Peterburgo "Zenit". Tačiau į komandą atėjo du legionieriai - iš "Jūrmala" persikelė latvių saugas Ruslanas Michalčiukas, o iš Minsko "Torpedo-Maz" atvyko puolėjas Vitalijus Makrickis.


"%c00032" - "%c00204"
(Pradžia 21:05, Tiesioginė transliacija nuo 21:00 per Lietuvos televiziją)

Stipresnis varžovas greičiausiai teko "Žalgiriui": praėjusį sezoną "Aalborg" Danijos čempionate užėmė penktą vietą, o taurės turnyro finale nusileido šalies čempionui "Kobenhavn", bet taip iškovojo teisę žaisti Europos taurių turnyre. Naujasis sezonas Danijoje prasidėjo visai neseniai, ir ten Alborgo miesto ekipa su viena pergale po trijų rungtynių yra aštuntoje vietoje.

"Žalgiris" "A-lygoje" užima ketvirtąją vietą, tačiau praėjusį pirmadienį patyrė triuškinamą pralaimėjimą namuose prieš Klaipėdos "Atlantą. Į komandos žaidimą bando įsijungti nauji žaidėjai, papildę ekipą rūgpjučio pradžioje, prieš mačą su "Sūduva" - iš Čekijos trečios lygos klubo "Letohrad" atvyko saugas Adrianas Kormoczis, iš Plocko "Wisla" klubo sugrįžo buvęs žalgirietis, saugas, Raimondas Vilėniškis. Kiek anksčiau iš Klaipėdos "Rodovito" į Vilniaus klubą persikelė puolėjas Maksimas Alilujevas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos