"Ekranas" namuose įveikė "Atlantą" ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų © Eurofootball.lt
Antradienio vakarą sužaistos dvejos „SMScredit.lt A lygos“ 25-ojo turo rungtynės.

Panevėžyje susigrūmė „Ekranas“ ir Klaipėdos „Atlantas“. Po atkaklios kovos pergalę ir tris taškus iškovojo Lietuvos čempionai.

Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. 41-ąją minutę svečių ekipa turėjo puikią galimybę įsiveržti į priekį, tačiau Evaldas Razulis nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, kurio didvyriu tapo Tadas Kauneckas.

Antrajame kėlinyje pirmojo įvarčio ilga laukti neprireikė. Jau 50-ąją minutę į priekį įsiveržė panevėžiečiai, kuomet po puikaus perdavimo įvartį pelnė komandos naujokas Marko Vutečicius.

Po šio mačo Valdo Dambrausko auklėtinius nuo antrosios vietos skirs trys taškai, tačiau „ekraniečiai“ turi vienas rungtynes atsargoje.

Kitame susitikime tarpusavyje ginklus surėmė Gargždų „Bangos“ ir Marijampolės „Sūdovos“ futbolininkai. Lengvą pergalę rezultatu 0-3 šventė Dariaus Gvildžio auklėtiniai.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Karolis Chvedukas bei du Tomas Radzinevičius. 70-ąją minutę „Bangos“ gynėjas Aleksandras Ivanauskas buvo išvarytas iš aikštės.

„Ekranas“ 1 – 0 „Atlantas“
50‘ [1 – 0] M.Vutečic