"Ekranas" palaužė "Šiaulius", "Kruoja" privertė pasiduoti "Atlantą" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Lietuvoje buvo sužaistos dvejos "SMScredit.lt A lygos" 17-ojo turo rungtynės.

Aukštaitijos stadione susitiko Panevėžio "Ekranas" ir "Šiauliai". Minimalią pergalę rungtynių pabaigoje išplėšė Lietuvos čempionai.

Pirmieji į priekį įsiveržė šiauliečiai, kai tolimą įvartį rikošetu pelnė mače žibėjęs Arminas Vaskela.

Antrajame kėlinyje "ekraniečiams" nebebuvo kur trauktis ir 64-ąją minutę įspūdingą įvartį pelnė komandos veteranas Egidijus Varnas.

Galutinį tašką bei pergalingą įvartį 90-ąją minutę pelnė Dovydas Norvilas, kuris Panevėžio komandai dovanojo tris taškus.

Kitame susitikime grūmėsi Pakruojo "Kruoja" ir Klaipėdos "Atlantas". Kiek netikėtai rezultatu 2-0 pergalę iškovojo Pakruojo komanda.

Įvarčių nugalėtojų gretose pelnė Ričardas Beniušis bei galutinį tašką susitikime padėjęs Nerijos Mačiulis.

"Ekranas" 2 - 1 "Šiauliai"
34' [0 - 1] A.Vaskela
64'' [1 - 1] E.Varnas
90' [2 - 1] D.Norvilas

"Kruoja" 2 - 0 "Atlantas"
4' [1 - 0] R.Beniušis
53' [2 - 0] N.Mačiulis