Artėj an naujų žaidėjų registracijos pabaigai Lietuvos sostinės klubuose savaitės pradžioje įvyko pasikeitimų. Į Vilnių sugrįžo tris buvę „Žalgirio“ žaidėjai – Donatas Vencevičius, Igoris Morinas ir Aidas Prekšaitis, kurie visi žais skirtingose miesto komandose.

30 metų D.Vencevičius „Žalgiryje“ rungtyniavo šešis sezonus, po to tris metus žaidė Lenkijoje, Danijoje, vienus Norvegijoje, o didelę praėjusio sezono dalį praleido Maltos „Marsaxlokk“ ekipoje. Pasibaigus kontraktui su pastaruoju klubu, Vencevičius grįžo į „Vilniaus“ komandą, kuriai jau atstovavo 2003 metais ir sužaidė 17 rungtynių.

Lietuvos rinktinės puolėjas Igoris Morinas, karjerą pradėjęs Vilniaus „Paneryje“, „Žalgirio“ gretose žaidė tris metus, vėliau net septynis praleido Vokietijoje, ir į buvusį klubą sugrįžta atvykdamas iš antrosios Vokietijos Bundesligos „Jahn“.

Tuo tarpu devynis sezonus buvęs žalgiriečiu 34 metų Aidas Prekšaitis, kuris per savo karjerą užsienyje žaidė 8 klubuose, nebežais už lenkų „Swit“ ir Vilniaus „Vėtros“ komandoje pakeis į Portugaliją išvykusį legionierių Clementą Beaudą.

24 metų kamerūnietis, Sidnėjaus olimpinis čempionas, pasirašė trijų metų sutartį su „Academica de Coimbra“ klubu. Nors kontrakto sąlygos neskelbiamos, teigiama, kad kontraktas pasirašytas naudingomis sąlygomis tiek žaidėjui, tiek ir „Vėtros“ klubui. Atsisveikindamas su Lietuva Beaudas dėkojo Vilniaus ekipos vadovams ir treneriams, bei pavadino čia praleistą laiką „svarbiu etapu jo karjeroje“.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos