Ekvadoro futbolininkas suvaidino traumą, kad paspruktų nuo policijos (VIDEO)

Liverpulio „Everton" ir Ekvadoro rinktinės puolėjas Enneris Valencia papuolė į stulbinančią situaciją, kurioje parodė savo aktorinius sugebėjimus, o šie mažų mažiausiai būtų verti oskaro. Futbolininkas suvaidino traumą, jog būtų kuo skubiau išgabentas iš aikštės ir išvengtų arešto.

Puolėjas rungtynių su Čile metu meistriškai įtikino teisėjus ir personalą, jog trauma rimta ir kartu su greitąją pagalba buvo išgabentas iš stadiono.

Kodėl taip gudriai pasielgta? Ekvadorietis atvykes į rungtynes iškart susidūrė su policija, kadangi jau kurį laiką vengė mokėti jam priskirtus alimentus. Norint šios išvengti, būtent ir buvo sukurtas gudrus planas.

Visa situacija atrodė gana juokingai, kadangi maža mašinėle, su kuria golfo žaidėjai važinėja po žaliąją veją vežamą E. Valencia iš paskos paskubomis sekė ir būrelis pareigūnų.<blockquote class="twitter-video" data-lang="en"><p lang="es" dir="ltr">LOCURA.Enner Valencia tiene orden de captura x no pagar alimentos hija.Finge lesión,sale en camilla y policía corre<br> <a href="https://t.co/0mloSEZnhd">pic.twitter.com/0mloSEZnhd</a></p>&mdash; Juez Central (@Juezcentral) <a href="https://twitter.com/Juezcentral/status/784180213198548992">October 6, 2016</a></blockquote><script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

alfa.lt