Ekvadoro rinktinė sukūrė vieną didžiausių pasaulio čempionato netikėtumų.
Pietų Amerikos komanda lemiamame E grupės susisitikime 2:1 nukovė Vokietiją ir žengė į turnyro atkrintamąsias varžybas.
Po įspūdingos pergalės Ekvadoro valstybės prezidentas Danielis Noboa penktadienį paskelbė nedarbo diena.
„Ačiū žaidėjams ir treneriui, kurie, nepaisydami kritikos, įžeidinėjimų ir sunkaus laikotarpio, sugebėjo atsitiesti ir suteikti didžiulį džiaugsmą visai šaliai. Rytoj – šventė!“ – rašė politikas.
Pasaulio čempionato atkrintamosiose varžybose ekvadoriečiai susigrums su Meksikos vienuolike.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
va cia tai prezidentas
Apie prezidento gerumą sprendi kai jis gali paskelbti nedarbo dieną? Klounas! Neužduodi sau klausimo,kad išsivysčiusiose šalyse tai tiesiog neįmanoma. Nesistebi kad tai padarė Lotynų Amerikos šalies prezidentas kurioje 30% žmoniu gyvena žemiau skurdo ribos? Gal todel ir atsilikusi šalis,nes gali paskelbti nedarbo dieną kada tik nori
Tik atsilikes zmogus gali sakyti, kad tai yra sveikintina. Is ekonomines ir verslo puses cia yra labai blogai, bet gal kai ekonomikos nera tai ***
va cia tai prezidentas
Tik atsilikes zmogus gali sakyti, kad tai yra sveikintina. Is ekonomines ir verslo puses cia yra labai blogai, bet gal kai ekonomikos nera tai ***
va cia tai prezidentas
Apie prezidento gerumą sprendi kai jis gali paskelbti nedarbo dieną? Klounas! Neužduodi sau klausimo,kad išsivysčiusiose šalyse tai tiesiog neįmanoma. Nesistebi kad tai padarė Lotynų Amerikos šalies prezidentas kurioje 30% žmoniu gyvena žemiau skurdo ribos? Gal todel ir atsilikusi šalis,nes gali paskelbti nedarbo dieną kada tik nori
va cia tai prezidentas
va cia tai prezidentas
va cia tai prezidentas
Apie prezidento gerumą sprendi kai jis gali paskelbti nedarbo dieną? Klounas! Neužduodi sau klausimo,kad išsivysčiusiose šalyse tai tiesiog neįmanoma. Nesistebi kad tai padarė Lotynų Amerikos šalies prezidentas kurioje 30% žmoniu gyvena žemiau skurdo ribos? Gal todel ir atsilikusi šalis,nes gali paskelbti nedarbo dieną kada tik nori
Tik atsilikes zmogus gali sakyti, kad tai yra sveikintina. Is ekonomines ir verslo puses cia yra labai blogai, bet gal kai ekonomikos nera tai ***
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą