EL: 5 įvarčiais pažymėtame mače „Celtic“ namuose palaužė „Real Betis“ vienuolikę © AP nuotr.

Didelės reikšmės neturėjusiose rungtynėse „Celtic“ savo sezoną „Europos“ lygoje pabaigė rezultatyvia pergale 3:2 prieš „Real Betis“ ekipą.

„Celtic“ puikiai pradėjo rungtynes. Jau 3 minutę savo komandą į priekį išvedė po kampinio, smūgiu galva pasižymėjęs S. Welshas.

Antrame kėlinyje 9 minučių bėgyje įkrito net 4 įvarčiai.

69 minutę „Celtic“ vartininkas įsimušė į savus vartus ir rezultatas tapo 1:1.

Vos už trijų minučių šeimininkai vėl išsiveržė į priekį, po to kai perdavimą iš krašto gavęs Ewanas Hendersonas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Tačiau, „Real Betis“ ekipa šeimininkams persvara pasidžiaugti leido vos tris minutes. 75 minutę ispanų komandos puolėjas Borja Iglesias precizišku smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo vartininką S. Bainą ir rezultatas tapo 2:2.

Dar už minutės į ispanų komandos vartus buvo pasikirtas 11 metrų baudinys, o jį realizavo Davidas Turnbullis.

Šia pergale „Celtic“ baigia sezoną „Europos“ lygoje ir G grupėje užima trečiąją vietą. Tuo tarpu „Real Betis“ yra antroje pozicijoje ir, tai reiškia, kad ispanų ekipa kovos šio turnyro atkrintamosiose.

„Marseille“ 1:0 „Lokomotiv“

„Ludogorec“ 0:0 „Midtjylland“

„Braga“ 1:1 „Crvena Zvezda“

„Lazio“ 0:0 „Galatasaray“

„Genk“ 0:1 „Rapid“