EL: „Arsenal“ pervažiavo „Slavia“ ekipą, „Roma“ atlaikė „Ajax“ spaudimą © „Reuters“ nuotr.

Ketvirtadienį paaiškėjo visos UEFA Europos lygos pusfinalio dalyvės.

Užtikrintai tarp keturių stipriausių turnyro komandų žengė Londono „Arsenal“ ekipa, kuri išvykoje net 4:0 sutriušino Prahos „Slavia“ ir seriją laimėjo bendru rezultatu 5:1.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Alexandre'as Lacazette'as, po sykį pasižymėjo Bukayo Saka ir Nicolas Pepe.

Kitose rungtynėse užfiksuota kur kas didesnė drama, kur „Roma“ namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Ajax“, tačiau po pergalės pirmosiose rungtynėse rezultatu 2:1 į pusfinalį žengė būtent Italijos ekipa.

„Ajax“ į priekį išsiveržė 49-ąją minutę po Briano Brobbey įvarčio.

56-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė „Ajax“ puolėjas Dušanas Tadičius, tačiau po VAR peržiūros įvartis vis tik buvo neįskaitytas.

„Roma“ rezultatą išlygino 72-ąją minutę, kai pasižymėjo Edinas Džeko. Italijos klubas atlaikė „Ajax“ spaudimą ir žengė į pusfinalį.

Pusfinalyje „Roma“ stos į kovą su „Manchester United“, „Arsenal“ ekipos laukia „Villarreal“ iššūkis.

„Manchester United“ 2:0 „Granada“ (bendras rezultatas 4:0)

„Villarreal“ 2:1 „Dinamo“ (bendras rezultatas 3:1)