EL: „Barca“ išnešė sveiką kailį Turkijoje, „Braga“ pateikė staigmeną Monake © JumpStory nuotr.

Paaiškėjo pirmosios 4 Europos lygos komandos, kurios ketvirtfinalyje prisijungs prie „Leipzig“ ekipos.

„Barcelona“ šiaip ne taip išnešė sveiką kailį Turkijoje, prieš „Galatasaray“ laimėdai 2:1. Pirmosios rungtynės tarp šių komandų baigėsi lygiosiomis, tad katalonams buvo būtina iškovoti pergalę.

28-ąją minutę Stambulo komandą į priekį išvedė Marcao, tačiau prieš kėlinio pabaigą Pedri rezultatą išlygino.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą katalonų naudai persvėrė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, kuris pastaruoju metu demonstruoja puikią formą.

„Braga“ aštuntfinalio etape pateikė staigmeną. Pirmose rungtynėse, Portugalijoje vietos komanda 2:0 įveikė „AS Monaco“ futbolininkus, o išvykoje taip pat niekuom nenusileido.

Išvykoje „Braga“ 1:1 sužaidė su „Monaco“ ir be problemų prasibrovė į Europos lygos ketvirtfinalį.

Bayer 0:1 Atalanta (bendras – 2:4)

Crvena Zvezda 2:1 Rangers (bendras – 2:4)