EL: BATE netikėtai įveikė "Arsenal", "Sevilla" išvykoje palaužė "Lazio"

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje sužaisti pirmieji šešioliktfinalio susitikimai.

Netikėtą pergalę Baltarusijoje iškovojo BATE ekipa, kuri 1:0 palaužė Londono "Arsenal".

Pirmajame kėlinyje "kanonieriai" buvo aktyvesni, tačiau nesugebėjo pelnyti įvarčio. Savo proga kėlinio pabaigoje pasinaudojo S. Dragunas, kuris smūgiu galva išvedė BATE į priekį. Kaip paaiškėjo vėliau, šis įvartis buvo pergalingas.

"Arsenal" antrajame kėlinyje bandė gelbėtis, tačiau pastangos buvo bevaisės, o rungtynių pabaigoje raudoną kortelę prieš save išvydo A. Lacazette'as.

Kitos rungtynėse svarbią pergalę išvykoje iškovojo "Sevilla" ekipa, kuri 1:0 įveikė "Lazio" bei žengė žingsnį link kito etapo.

Vienintelį susitikimo įvartį 22-ąją minutę pelnė W. Ben Yedderis.

Londono "Chelsea" išvykoje 2:1 įveikė "Malmo" ir viena koja žengė į kitą Europos lygos etapą.

"Aristokratai" į priekį išsiveržė 30-ąją susitikimo minutę, kai pasižymėjo R. Barkley.

58-ąją minutę pranašumą padvigubino O. Giroud. Rungtynių pabaigoje įvartį pelnė ir "Malmo", kuomet pasižymėjo A. Christiansenas.

Atsakomosios Europos lygos šešioliktfinalio rungtynės bus žaidžiamos kitą savatę.

"Galatasaray 1:2 "Benfica"
"Krasnodar" 0:0 "Bayer"
"Olympiacos" 2:2 "Dynamo"
"Rapid" 0:1 "Inter"
"Rennes" 3:3 "Betis"
"Slavia" 0:0 "Genk"
"Celtic" 0:2 "Valencia"
"Club Brugge" 2:1 "Salzburg"