„El Clasico“ barjerą peržengusi „Barcelona“ triumfavo Ispanijos Supertaurėje © AP nuotr.

„Barcelona“ triumfavo Ispanijos Supertaurėje.

Pusfinalyje katalonai tik po 11 m baudinių serijos palaužė „Real Betis“, o finale net 3:0 įveikė Madrido „Real“ futbolininkus.

„Barca“ žymiai geriau pradėjo rungtynes. 33 min. komanda į priekį išvedė Gavi, kuris šaltakraujiškai nuginklavo Thibaut Courtois.

Prieš kėlinio pabaigą rezultatą padvigubino Robertas Lewandowskis po Gavi perdavimo.

Antrajame kėlinyje „Real“ turėjo kelis šansus švelninti rezultatą, tačiau 69-ąją minutę tašką galiausiai padėjo Pedri. Jaunasis „Barcos“ talentas sukombinavo su kitu vunderkindu Gavi ir pelnė įvartį.

Per pridėtą laiką paguodos įvartį pelnė Karimas Benzema.

Katalonai iškovojo pirmąją Ispanijos Supertaurę nuo 2018 metų. Tuo metu „Real“ šio trofėjaus neapgynė.