„Real“ šventė dramatišką pergalę „El Clasico“ mūšyje © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvyko „El Clasico“ mūšis.

Namuose žaidusi Madrido „Real“ ekipa po dramatiškos kovos rezultatu 2:1 palaužė „Barceloną“.

Mačo pradžia kur kas geriau susiklostė Madrido ekipai, kuri į priekį išsiveržė jau 8-ąją minutę, kai itin technišku smūgiu pasižymėjo Karimas Benzema.

28-ąją minutę „Real“ nusišypsojo sėkmė, kai Toni Krooso smūgiuotas kamuolys po kelių rikošetų įskriejo į vartų tinklą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai kiek suaktyvino savo žaidimą, tačiau į pertrauką „Barca“ išėjo turėdama dviejų įvarčių deficitą.

Antrajame kėlinyje katalonai visiškai perėmė iniciatyvą ir 60-ąją minutę savo komandos atsilikimą sušvelnino Oscaras Mingueza.

„Barca“ ir toliau grasino varžovų vartams, tačiau įvarčio pasiekti nesugebėjo, savosiomis progomis kontratakose nepasinaudojo ir „Real“ futbolininkai.

90-ąją minutę prieš save antrą geltoną kortelę išvydo „Real“ saugas Casemiro.

Svečiams tašką paskutiniu smūgiu išplėšti galėjo Ilaixas Moriba, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį.

Madrido klubas po šios pergalės taškais susilygino su „Atletico“, tačiau pastaroji ekipa turi rungtynes atsargoje.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 0 2
  • TomasHalaMadrid
    Pats nors supranti (IP: d710c8f9e)

Ka cia rasineji??? Ar rasai, svarbu rasai, as apakes nuo tokiu nesamoniu

Tau su teksto suvokimu problematiska. Aiskiai viskas parasyta, nesupranti! Tavo bedos!

• -1
  • Pats nors supranti (IP: d710c8f9e)
    TomasHalaMadrid

Nu matai Copa del Rey Realui ir Barsai galima uzskaityt kai kelyje i finala ar finale susitinka tarpusavi, o jei ne tai tiem klubams ta Copa del Rey ne taure, o čierka! Viska matyt komentatorius turejo mintyje 2 svarbiausius titulus liga ir CL(as nesakau, kad laimes, bet visko gali but)

• -1
  • kei (IP: f31a83dc8)

tik statistika smugiai i vartu plota real 3 barsa 4,i vartu puse real 6 barsa 8,kampiniai real 5 barsa 6,baudos real 16 barsa 10,golk saves real 3 barsa 1,goal kicks real 4 barsa 9

• -2
    Cia ir matau rimtas (IP: d710c8f9e)

Laimes viska, o gal girdejai ka nors del Copa Del Rey?????

• -2
  • Reiktu ta treneri isbandyt (IP: d710c8f9e)
    Napalys (IP: 93557d7af)

Esu RM fanas. Ir Man patiko Real pasirinkta taktika, kuri visiškai pasiteisino. Su pergale draugai. Zidanas, nors jo kaip trenerio kažkodėl bendruomenė nevertina, bet elclasikus retai pralaimi. Tad tikėjau, kad kažką sugalvos. Na, Barsos fanai, irgi nenusiminkite. Lyga dar atvira visom trijom komandom