„Real“ šventė dramatišką pergalę „El Clasico“ mūšyje © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvyko „El Clasico“ mūšis.

Namuose žaidusi Madrido „Real“ ekipa po dramatiškos kovos rezultatu 2:1 palaužė „Barceloną“.

Mačo pradžia kur kas geriau susiklostė Madrido ekipai, kuri į priekį išsiveržė jau 8-ąją minutę, kai itin technišku smūgiu pasižymėjo Karimas Benzema.

28-ąją minutę „Real“ nusišypsojo sėkmė, kai Toni Krooso smūgiuotas kamuolys po kelių rikošetų įskriejo į vartų tinklą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai kiek suaktyvino savo žaidimą, tačiau į pertrauką „Barca“ išėjo turėdama dviejų įvarčių deficitą.

Antrajame kėlinyje katalonai visiškai perėmė iniciatyvą ir 60-ąją minutę savo komandos atsilikimą sušvelnino Oscaras Mingueza.

„Barca“ ir toliau grasino varžovų vartams, tačiau įvarčio pasiekti nesugebėjo, savosiomis progomis kontratakose nepasinaudojo ir „Real“ futbolininkai.

90-ąją minutę prieš save antrą geltoną kortelę išvydo „Real“ saugas Casemiro.

Svečiams tašką paskutiniu smūgiu išplėšti galėjo Ilaixas Moriba, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį.

Madrido klubas po šios pergalės taškais susilygino su „Atletico“, tačiau pastaroji ekipa turi rungtynes atsargoje.