EL: "Man Utd" ir "Arsenal" šventė sunkias pergales, "Roma" ir "Gladbach" pasidalino po tašką

Ketvirtadienį startavo trečiasis UEFA Europos lygos grupių etapo turas.

Sunkią pergalę Belgrade iškovojo "Manchester United" ekipa, kuri rezultatu 1:0 palaužė "Partizan" futbolininkus.

Vienintelį mačo įvartį 43-ąją minutę nuo 11 metrų žymos pelnė Anthony Martialis.

"Partizan" futbolininkai po praleisto įvarčio nepalūžo ir antrajame kėlinyje buvo kur kas aktyvesni už savo varžovus, tačiau savo persvaros įvarčiais paversti nesugebėjo.

"Raudonieji velniai" paskutinį kartą išvykoje, skaičiuojant visus turnyrus, buvo laimėję dar praėjusį sezoną, kuomet Paryžiuje netikėtai palaužė PSG ekipą.

"Man Utd" po trijų sužaistų rungtynių turi 7 taškus ir pirmauja L grupėje.

Kitose rungtynėse pergalę paskutinėmis akimirkomis iš savo rankų išleido "Roma", kuri namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su "Monchengladbach" ekipa.

Šeimininkai pirmavo po 32-ąją minutę pelnyto Nicolo Zaniolo įvarčio, tačiau jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką rezultatą nuo 11 metrų žymos išlygino Larsas Stindlas.

Sunkią pergalę namuose pasiekė Londono "Arsenal" ekipa, kuri tik mačo pabaigoje rezultatu 3:2 palaužė "Guimaraes" ekipą.

Svečiai itin sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau 9-ąją minutę pirmavo po Marcuso Edwardso tikslaus smūgio.

"Arsenal" rezultatą sugebėjo išlyginti 32-ąją minutę, kuomet galva kamuolį į vartus pasiuntė Gabrielis Martinelli, tačiau jau 37-ąją minutę Bruno Duarte sugrąžino pranašumą "Guimaraes" ekipai.

Svečiai pirmavo iki pat 80-osios minutės, tačiau tuomet puikiai baudos smūgį realizavęs Nicolas Pepe išlygino rezultatą.

Tas pats N. Pepe jau per teisėjo pridėtą laiką nuostabiai realizavo dar vieną baudos smūgį ir padovanojo pergalę savo komandai.