EL: "Rennes" palaužė "Arsenal", "Sevilla" neįveikė "Slavia" ekipos

Ketvirtadienį startavo UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapas.

Kiek netikėtą pergalę namuose iškovojo "Rennes" ekipa, kuri namuose rezultatu 3:1 įveikė Londono "Arsenal".

Svečiai iš Anglijos sėkmingiau pradėjo rungtynes ir jau 4-ąją minutę pirmavo po A. Iwobi įvarčio.

Vis tik reikalai Londono ekipai suprastėjo 41 minutę, kai iš aikštės už antrą geltoną kortelę pašalintas buvo Sokratis. Maža to, "Rennes" pasinaudojo baudos smūgiu ir iškart išlygino rezultatą, o įvartį pelnė B. Bourigeaudas.

65-ąją minutę kamuolį į savo vartus pasiuntė "Arsenal" gynėjas N. Monrealis, 88-ąją "Rennes" pergalę įtvirtino I. Sarras.

Kitose rungtynėse "Sevilla" namuose netikėtai sužaidė lygiosiomis 2:2 su "Slavia".

W. Ben Yedderis jau 1-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, tačiau 25-ąją rezultatą išlygino M. Stochas.

28-ąją minutę M. El Haddadis, bet kėlinio pabaigoje "Slavia" po A. Kralo įvarčio dar kartą išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje komandoms pasižymėti nepavyko.

"Eintracht" 0:0 "Inter"
22' M. Brozovic ("Inter") nerealizuotas 11 metrų baudinys

Zagrebo "Dinamo" 1:0 "Benfica"
38' [1:0] B. Petkovic (11 metrų baudinys)

"Zenit" 1:3 "Villarreal"
33' [0:1] Iborra
35' [1:1] S. Azmoun
64' [1:2] G. Moreno
71' [1:3] M. Morlanes

"Chelsea" 3:0 Kijevo "Dinamo"
17' [1:0] Pedro
65' [2:0] Willian
90' [3:0] C. Hudson-Odoi

"Napoli" 3:0 "Salzburg"
10' [1:0] A. Milik
18' [2:0] F. Ruiz
58' [3:0] J. Onguene (į savo vartus)

"Valencia" 2:1 "Krasnodar"
12' [1:0] Rodrigo
24' [2:0] Rodrigo
63' [2:1] V. Claesson