EL šešioliktfinaliai: "Lazio" ir "Milan" laimėjo, "Napoli" pritrūko įvarčio, o "Borussia" išsigelbėjo Bergame (VIDEO)

Šį vakarą paaiškėjo UEFA Europos lygos aštuntfinalio dalyviai. Anksčiausiai vienu iš jų tapo Maskvos "Lokomotiv", antrąkart įveikęs "Nice" futbolininkus.

Prancūzijoje rusai laimėjo tik panaikinę dviejų įvarčių deficitą, tačiau dabar namuose jie gynėsi žymiai geriau. Pergalei šį kartą pakako vienintelio tikslaus Igorio Denisovo smūgio.

Tarp vėliau vykusių aštuonių akistatų netrūko išties įdomių mačų. Vienas tokių vyko Romoje, kur vietos "Lazio" sutriuškino Bukarešto "FCSB" ir atsitiesė po pralaimėjimo svečiuose. Italijos sostinės komandoje blizgėjo Ciro Immobile, ją į priekį išvedęs jau septintąją minutę, o aikštę galiausiai palikęs su hat-tricku. Jam taip pat puikiai talkino kitus du įvarčius pelnę gynėjas Bastosas bei saugas Felipe Andersonas.

"Serie A" lyderiui "Napoli" tuo tarpu reikalai klostėsi ne taip puikiai, nors jis svečiuose ir pasiekė pergalę prieš "RB Leipzig" klubą. Gerokai stipresnę sudėtį atsakomajam mačui pasirinkę italai sugebėjo įmušti vos įpusėjus pirmajam kėliniui, tačiau po Piotro Zielinski smūgio kito įvarčio teko laukti labai ilgai. Nors jį 86-ąją minutę pelnė Lorenzo Insigne, į kitą etapą dėl išvykos įvarčių taisyklės keliauja vokiečiai, nes savo sirgalių akivaizdoje jie laimėjo rezultatu 3-1.

Ispanijoje savo pranašumą Bertrando Traore įvarčio dėka prieš "Villarreal" taip pat įtvirtino "Lyon", o į puikiai atrodančių Rusijos klubų gretas įsirašė Sankt-Peterburgo "Zenit". Pralaimėję Škotijoje, Roberto Mancini auklėtiniai Glazgo "Celtic" sutriuškino 3-0, kas su kaupu garantavo bilietą į aštuntfinalį.

Vakare vyko dar šešios akistatos. Bene atkakliausios kovos laukta tarp Bergamo "Atalanta" ir Dortmundo "Borussia" vienuolikių, kurios tikrai nenuvylė. Namie žaidę italai po Rafaelio Toloi įvarčio į priekį išsiveržė jau 11-ąją minutę ir ilgą laiką atrodė, kad svečiams teks keliauti namo nuleistomis galvomis. Vis dėlto, BvB galiausiai išgelbėjo tik antrajame kėlinyje pasirodęs gynėjas Marcelis Schmelzeris.

Prasibrauti toliau pavyko kitam Italijos klubui "Milan", kuris "San Siro" stadione antrąkart įveikė Razgrado "Ludogorets". Šią pergalę garantavo Fabio Borini įvartis.

Tuo tarpu prieš savaitę triuškinančią pergalę iškovojęs Londono "Arsenal" netikėtai turėjo pripažinti "Ostersunds" pranašumą, kuris, įmušęs du įvarčius pirmojo kėlinio viduryje, "kanonierių" sirgalius privertė gerokai sunerimti. Šiokią tokią ramybę į "Emirates" tribūnas grąžino Seadas Kolašinacas, tačiau, nepaisant kelialapio tolyn, šia nesėkme niekas tikrai nebus patenkintas.