EL: „Tottenham“ patyrė pralaimėjimą Belgijoje, „AC Milan“ neturėjo vargo su „Sparta“ © AP nuotr.

Ketvirtadienį startavo antrasis UEFA Europos lygos turas.

J grupėje staigmeną pateikė „Antwerp“ ekipa iš Belgijos, kuri namuose minimaliu rezultatu 1:0 palaužė Londono „Tottenham“ futbolininkus.

Vienintelis mačo įvartis krito 29-ąją minutę, kuomet kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Lioras Refaelovas.

Antrąją pergalę iškovojusi „Antwerp“ ekipa tapo vienvalde J grupės lydere.

H grupėje antrąją pergalę iškovojo „AC Milan“ ekipa, kuri namuose be didesnio vargo 3:0 susitvarkė su Prahos „Sparta“ pasipriešinimu.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 24-ąją minutę po Brahimo Diazo įvarčio.

36-ąją minutę „AC Milan“ turėjo puikią progą padvigubinti savo pranašumą, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Zlatanas Ibrahimovičius.

Vis tik Milano ekipa antroje mačo pusėje pelnė dar du įvarčius – 57-ąją minutę pasižymėjo Rafaelis Leao, o 67-ąją – Diogo Dalotas – bei iškovojo užtikrintą pergalę.

AEK 1:2 „Leicester“

CSKA 0:0 „Dinamo“

„Feyenoord“ 1:4 „Wolfsberger“

„Crvena Zvezda“ 5:1 „Liberec“

„Zorya“ 1:2 „Braga“

„Gent“ 1:4 „Hoffenheim“

LASK 4:3 „Ludogorets“

„Lille“ 2:2 „Celtic“