EL: "Valencia" ir "Arsenal" išsigelbėjo, "Eintracht" eliminavo "Inter" ekipą, "Sevilla" dramatiškai krito Čekijoje

Ketvirtadienį sužaistos UEFA Europos lygos aštuntfinalių atsakomosios rungtynės.

"Valencia" ekipa išvykoje 1:1 sužaidė su "Krasnodar" ekipa bei bendru rezultatu 3:2 laimėjo aštuntfinalio seriją.

"Krasnodar" į priekį išsiveržė 85 minutę, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė M. Suleymanovas.

Minimalios pergalės Rusijos ekipai būtų užtekę, norint patekti į kitą etapą, tačiau jau per teisėjo pridėta laiką G. Guedesas rezultatą išlygino ir "Valencia" iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį.

Pergalę namuose rezultatu iškovojo Londono "Arsenal" ekipa, kuri rezultatu 3:0 įveikė "Rennes". "Kanonieriai" seriją laimėjo bendru rezultatu 4:3 ir žengė į ketvirtfinalį.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 5 minutę, kuomet pasižymėjo P. Aubameyangas. 15 minutę persvarą padvigubino A. Maitlandas-Nilesas.

72 minutę paskutinį susitikimo įvartį pelnė tas pats P. Aubameyangas.

Kitose rungtynėse "Eintracht" išvykoje rezultatu 1:0 palaužė "Inter" bei žengė į kitą turnyro etapą.

Lemiamu tapo 6 minutę pelnytas L. Jovičiaus įvartis. Tai buvo ne tik vienintelis šiose rungtynėse, tačiau ir visoje aštuntfinalio serijoje.

Neįtikėtina drama užfiksuota Čekijoje, kur susitiko "Slavia" bei "Sevilla" ekipos.

Čekijos ekipa po pratęsimo iškovojo pergalę 4:3 bei netikėtai žengė į ketvirtfinalį.

"Slavia" į priekį išsiveržė 15 minutę, kuomet pasižymėjo M. Ngadeu-Ngadjui, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą nuo 11 metrų žymos išlygino W. Ben Yedderis.

47 minutę 11 metrų baudiniu atsakė ir "Slavia", o jį realizavo T. Soucekas. Vis tik 54 minutę rezultatas vėl tapo lygus po M. El Haddadi įvarčio.

Po 90 minučių rezultatas buvo lygiai toks pat, kaip ir praėjusią savaitę Ispanijoje - 2:2, todėl komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Čia kur kas sėkmingiau startavo "Sevilla" ir jau 98 minutę Ispanijos ekipa pirmavo po F. Vazquezo įvarčio.

Po keturių minučių rezultatą išlygino M. van Burenas, tačiau Čekijos ekipai reikėjo dar vieno įvarčio, norint žengti į kitą etapą.

"Slavia" tą įvartį pasiekė - 119 minutę pasižymėjo I. Traore. Po šio įvarčio "Sevilla" atsigauti nesugebėjo ir į ketvirtfinalį žengė Čekijos atstovai.

Kijevo "Dinamo" 0:5 "Chelsea" (bendras rezultatas 0:8)
5' [0:1] O. Giroud
33' [0:2] O. Giroud
45+1' [0:3] M. Alonso
59' [0:4] O. Giroud
78' [0:5] C. Hudson-Odoi

"Salzburg" 3:1 "Napoli" (bendras rezultatas 3:4)
14' [0:1] A. Milik
25' [1:1] M. Dabbur
65' [2:1] F. Gulbrandsen
90+2' [3:1] C. Leitgeb

"Villarreal" 2:1 "Zenit" (bendras rezultatas 5:2)
29' [1:0] G. Moreno
47' [2:0] C. Bacca
90+1' [2:1] B. Ivanovic

"Benfica" 3:0 Zagrebo "Dinamo" (bendras rezultatas 3:1)
71' [1:0] Jonas
94' [2:0] Ferro
105' [3:0] A. Grimaldo
104' P. Stojanovic ("Dinamo") pašalintas iš aikštės