Emocijų kupiname Londono derbyje - dramatiškos lygiosios (VIDEO)

Trečiadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės 22-ojo turo rungtynės.

"Emirates" stadione ginklus tarpusavyje surėmė dvi Londono komandos - "Arsenal" prieš "Chelsea". Miesto derbyje nugalėtojas nepaaiškėjo - po atkaklios ir dramatiškos kovos buvo užfiksuotos rezultatyvios lygiosios rezultatu 2-2.

Jau nuo pat rungtynių pradžios abi komandos žaidė atvirą futbolą. Ankstyvą įvartį galėjo pasiekti "Chelsea" puolėjas Alvaro Morata, tačiau snaiperis iš Ispanijos nesugebėjo tiksliai pasiųsti kamuolio į vartus, kai liko vienas prieš Petrą Čechą.

Netrukus po šio epizodo arti savo įvarčio buvo šeimininkai - Alexis Sanchezas iš kelių metrų atliko galingą smūgį į varžovų vartus, tačiau Thibaut Courtois reagavo į smūgį, jį atrėmė, o kamuolys nuo vieno virpsto nuskriejo iki kito ir stebuklingu būdu neatsidūrė už vartų linijos.

Daugiau rimtesnių progų per pirmąjį kėlinį komandos neužfiksavo, o visa kova prasidėjo antrajame kėlinyje.

63-ąją minutę "Emirates" stadiono krito pirmasis įvartis - nuo Moratos atšokęs kamuolys atsidūrė prie Jacko Wilshere'o kojų ir šis iš aštraus kampo įspūdingu smūgiu jį pasiuntė į patį vartų kampą.

Vis dėlto ilgai išsaugoti pranašumo "kanonieriai" nesugebėjo. Vos po keturių minučių Hectoras Bellerinas užsidirbo 11 metrų baudinį, o jo realizuoti stojęs Edenas Hazardas puikiu smūgiu išlygino rezultatą.

Vėliau kova vėl buvo gana apylygė. "Arsenal" geriau žaidė su kamuoliu, tačiau jau 84-ąją minutę buvo skaudžiai nubausti rezultatyviojo gynėjo Marcoso Alonso - po puikaus Davide Zappacostos perdavimo ispanas vienu lietimu nukreipė kamuolį į varžovų vartus ir pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė "Chelsea" į priekį.

Atrodė, kad šiose rungtynėse tai gali būti viskas, tačiau per pridėtą teisėjo laiką pradėjo vykti tik dar aštresnė kova. 92-ąją minutę H. Bellerinas įspūdingu smūgiu sugrąžino nuotaikas "Arsenal" ekipos sirgaliams - rezultatas tapo lygus.

Tačiau jau kitos atakos metu "Arsenal" vos nepatyrė sensacingo pralaimėjimo - po nuostabaus Cezario Azpilicuetos perdavimo A. Morata vėl pasileido bėgti vienas prieš vartus, tačiau ir vėl nuvylė ispano realizacija - puolėjas pataikė tiesiai į Petrą Čechą nuo kurio atšokęs kamuolys leidosi patogiai ant D. Zappacostos kojų ir šis stipriu smūgiu suvirpino varžovų sirgalių širdis - kamuolys pataikė į skersinį.

Po epizodo šiose rungtynėse tai buvo viskas - komandos turėjo susitaikyti su lygiosiomis. "Chelsea" po lygiųjų prarado antrąją poziciją, o "Arsenal" su 39 taškais išlieka šeštoje vietoje.

"Arsenal" 2 - 2 "Chelsea"
63' [1 - 0] J. Wilshere
67' [1 - 1] E. Hazard (11 m. baudinys)
84' [1 - 2] M. Alonso
90+2' [2 - 2] H. Bellerin