Emocingame Romos derbyje - "Lazio" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos aštuonerios XXXI turo rungtynės, o vėlyvoji dvikova tarp "Genoa" bei Turino "Juventus" baigsis vėlai vakare Lietuvos laiku.

Įspūdingiausias mačas vyko Romoje, kur miesto derbyje "Lazio" 4-2 palaužė "Roma".

Nominalūs šeimininkai - mačas vyko "Stadio Olimpico" stadione, kuriame namų rungtynes žaidžia abi vienuolikės - "Lazio" futbolininkai dvikovą pradėjo labai sėkmingai. 2 minutę nestabdydamas kamuolį į tinklą jį pasiuntė makedonietis Goranas Pandevas, o dar po kelių akimirkų galingu šūviu iš toli persvarą padvigubino Mauro Zarate.

"Roma" nepasimetė ir 10 minutę Philippe'as Mexesas po kampinio sušvelnino skirtumą iki minimumo, bet antrajame kėlinyje po Pasquale Foggia perdavimo "Lazio" komandai trečią įvartį įmušė Šveicarijos rinktinės gynėjas Stephanas Lichtsteineris.

62 minutę "Roma" liko dešimtyje, kai už antrą geltoną kortelę aikštę paliko Christianas Panucci, bet vėliau mačas virto farsu - 76 minutę kilus muštynėms raudonas korteles prieš save išvydo Mexesas bei "Lazio" saugas Matuzalemas. Aikštę turėjo palikti ne tik jie, bet ir "Roma" strategas Luciano Spalletti bei vienas "Lazio" trenerių.

81 minutę Daniele De Rossi galva sugrąžino viltis išplėšti bent tašką, bet dar po kelių minučių smūgiu pažeme vartininką Doni nuginklavo bei pergalę įtvirtino Aleksandras Kolarovas.

Du taškus prarado pirmenybių lyderė Milano "Inter" vienuolikė, namie dvikovą su "Palermo" baigusi lygiosiomis 2-2.

Jose Mourinho auklėtiniams pirmasis kėlinys žadėjo lengvą pergalę - 15 minutę po Sulley Muntari perdavimo iš krašto galva pasižymėjo Mario Balotelli, o 39 minutę savo paties uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Zlatanas Ibrahimovičius.

Tačiau po pertraukos svečiai kiek netikėtai atstatė pusiausvyrą bei išplėšė lygiąsias - 73 minutę įvartį įmušė Edisonas Cavani, o 75 minutę pusiausvyrą iš arti atstatė Davide Succi.

"Genoa" 3 - 2 Turino "Juventus"
29' [1 - 0] Thiago Motta
45' [1 - 1] Alessandro Del Piero
45' [2 - 1] Thiago Motta
84' [2 - 2] Vincenzo Iaquinta
86' [3 - 2] Raffaele Palladino

65' iš aikštės pašalintas Mauro Camoranesi ("Juventus")

Romos "Lazio" 4 - 2 "Roma"
2' [1 - 0] Goran Pandev
4' [2 - 0] Mauro Zarate
10' [2 - 1] Philippe Mexes
58' [3 - 1] Stephan Lichtsteiner
81' [3 - 2] Daniele De Rossi
86' [4 - 2] Aleksandar Kolarov

62' iš aikštės pašalintas Christian Panucci ("Roma")
76' iš aikštės pašalinti Francelino Matuzalem ("Lazio"), Phillippe Mexes ("Roma")

"Bologna" 1 - 4 "Siena"
5' [0 - 1] Emanuele Calaio
11' [0 - 2] Daniele Portanova
20' [1 - 2] Massimo Marazzina
62' [1 - 3] Abdelkader Ghezzal
82' [1 - 4] Houssine Kharja

Veronos "Chievo" 0 - 1 "Milan"
49' [0 - 1] Clarence Seedorf

Milano "Inter" 2 - 2 "Palermo"
15' [1 - 0] Mario Balotelli
39' [2 - 0] Zlatan Ibrahimovic (iš 11 metrų baudinio)
73' [2 - 1] Edison Cavani
75' [2 - 2] Davide Succi

"Torino" 2 - 1 "Catania"
82' [1 - 0] Rolando Bianchi
84' [1 - 1] Jorge Andres Barrios Martinez
88' [2 - 1] Cesare Natali

90' iš aikštės pašalintas Lorenzo Stovini ("Catania")

"Fiorentina" 2 - 1 "Cagliari"
53' [1 - 0] Manuel Pasqual
85' [2 - 0] Juan Vargas
87' [2 - 1] Daniele Ragatzu

66' iš aikštės pašalintas Alessandro Agostini ("Cagliari")
89' iš aikštės pašalintas Michele Canini ("Cagliari")

"Napoli" 0 - 0 Bergamo "Atalanta"

"Lecce" 1 - 3 Genujos "Sampdoria"
11' [0 - 1] Giampaolo Pazzini
30' [0 - 2] Antonio Cassano (iš 11 metrų baudinio)
58' [1 - 2] Fabio Caserta (iš 11 metrų baudinio)
87' [1 - 3] Antonio Cassano (iš 11 metrų baudinio)