Emocingose rungtynėse brazilai įrodė pranašumą prieš Kolumbiją (VIDEO)

Šeštadienį prasidėjo pasaulio čempionato ketvirtfinalio susitikimai. Turnyro šeimininkai brazilai 2-1 itin emocingose rungtynėse nugalėjo įspūdingai žaidžiančią Kolumbijos rinktinę.

Rungtynių pradžioje brazilai neleido varžovams demonstruoti savojo žaidimo.

Netrukus krito pirmasis susitikimo įvartis. Po kampinio smūgio Sanchezas paliko visiškai laisvą T.Silvą, kuris iš kelių metrų atstumo nukreipė kamuolį į vartus - 1-0.

Cuadrado bandė atsirevanšuoti, tačiau krašto puolėjo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia virpsto.

16-ąją minutę kilo sąmyšis prie Jose Pekermano treniruojamos komandos vartų, bet brazilai liko nieko nepešę.

Didžiausią grėsmę Kolumbijos vartams kėlęs Hulkas neišnaudojo puikių galimybių padvigubinti rezultatą - jo bandymai buvo atmušami Ospinos.

Aikštėje kaito aistros ir vos nekilo masinis žaidėjų susistumdymas, kai čempionato šeimininkai bandė neleistinu būdu sutrukdyti varžovams greitai įžaisti kamuolį.

43-iąją minutę Neymarui pritrūko tikslumo atliekant baudos smūgį.

Kolumbijos rinktinei nesisekė priremti brazilų prie vartų. 58-ąją minutę Guarinas bandė pelnyti įspūdingą įvartį, kai nestabdęs kamuolio spyrė į vartus, tačiau vėl sėkmė šypsojosi brazilams.

Po kelių minučių T.Silva sužaidė neprotingai ir užsidirbo pražangą prieš kamuolį įžaidžiantį varžovų vartininką - gynėjas buvo nubaustas geltona kortele ir privalės praleisti kitas rungtynes.

66-ąją minutę kamuolys po sumaišties baudos aikštelėje atsidūrė čempionato šeimininkų vartuose, bet teisėjas užfiksavo nuošalę. Netrukus sužibėjo D.Luizo žvaigždė - gynėjas įspūdingai realizavo tolimą baudos smūgį ir nepaliko jokių šansų Ospinai - 2-0.

Kolumbiečiai metėsi prie brazilų vartų ir tai davė rezultatą - Bacca buvo pargriautas J.Cesaro ir arbitras skyrė 11 m. metrų baudinį, kurį be problemų realizavo rezultatyviausias turnyro žaidėjas J.Rodriguezas - 2-1.

Susitikimo pabaigoje nugaros traumą patyrė Neymaras, kuris buvo pakeistas.

Pekermano žaidėjai dar bandė išsigelbėti, tačiau jų pastangos buvo bevaisės.

Brazilija 2 - 1 Kolumbija

7' [1 - 0] T.Silva

69' [2 - 0] D.Luizas

80' [2 - 1] J.Rodriguezas (iš 11 m. baudinio)

Startinės sudėtys:

Brazilija: Julio Cesar, Thiago Silva (c), David Luiz, Fernandinho, Marcelo, Hulk, Paulinho, Fred, Neymar, Oscar, Maicon.

Kolumbija: Ospina, Zapata, Yepes (c), Sanchez, Armero, Gutierrez, Rodriguez, Cuadrado, Guarin, Ibarbo, Zuniga.