Endrickas ir vėl pasižymėjo, o Brazilija išsiskyrė taikiai su Ispanija © zumapress.com nuotr.

Ispanijos rinktinė rezultatyviomis lygiosiomis pasibaigusiame draugiškame susitikime, rezultatu 3:3, sužaidė su Brazilija.

Ispanus „Santiago Bernabeu“ stadione 12-ąją minutę į priekį išvedė Rodri, realizavęs 11 metrų baudinį. 36-ąją minutę rezultatą padvigubino Dani Olmo. Vos po keturių minučių Rodrygo sušvelnino rezultatą.

50-ąją minutę Endrickas išlygino rezultatą. 87-ąją minutę vėl ispanus į priekį išvedė Rodri. Saugas antrąjį kartą neklydo prie 11 metrų atžymos. 90+6 minutę rezultatą išlygino vienuolikos metrų baudinį realizavęs Lucasas Paqueta.

Endrickas ne tik pasižymėjo antrąjį kartą iš eilės už savo šalį, bet šįkart tą padarė savo būsimoje namų aikštėje. Tiek „Wembley“, tiek „Santiago Bernabeu“ didžiuliuose stadionuose jis pelnė pirmuosius įvarčius už legendinę rinktinę.

Tuo tarpu 16-etis Lamine‘as Yamalis dėl savo puikaus žaidimo susilaukė gausių ovacijų iš „Santiago Bernabeu“ stadione susirinkusių žiūrovų.