„Eredivisie“: „Feyenoord“ metė rimtą iššūkį PSV, tačiau šie išlaiko „neliečiamųjų“ statusą © AFP nuotr.

Eindhoveno PSV „Eredivisie“ pirmenybėse toliau išlaiko „neliečiamųjų“ statusą“ – jie lieka nepralaimėję.

Sekmadienį derbyje PSV 2:2 sužaidė su „Feyenoord“ ekipa.

Mače, kuris buvo pažymėtas progų gausa, pirmieji įvartį įmušė Eindhoveno ekipos futbolininkai. Malikas Tillmanas 5-ąją minutę buvo tikslus.

22-ąją minutę „Feyenoord“ atstatė lygybę. Yankuba Minteh išlygino rezultatą, o antrojo kėlinio pradžioje laisvas atsidūręs Santiago Gimenezas vedė svečius į priekį.

Visgi PSV sugebėjo dar kartą išvengti pralaimėjimo. Po Luuko de Jongo perdavimo lygiąsias išplėšė Guusas Tilas.

Peterio Boszo auklėtiniai užtikrintai pirmauja „Eredivisie“ pirmenybėse.

Tuo tarpu „Ajax“ praeitą savaitę 0:2 nusileido AZ ekipai, šiandien identišku rezultatu įveikė „Utrecht“ ekipą bei toliau lieka 5-oje pozicijoje.