„Espanyol“ rungtynių pabaigoje palaužė „Valencia“ ekipą © MARCA/SIPA nuotr.

Naujųjų metų išvakarėse „Espanyol“ pelnė du įvarčius rungtynių pabaigoje ir išvykoje rezultatu 2:1 įveikė „Valencia“ vienuolikę.

Pirmieji smogė šeimininkai. 51 minutę smūgiu galva pasižymėjo Omaras Albarete’as.

„Valencia“ persvarą išlaikė iki 83 minutės. Hugo Duro prasižengė savo baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Negana to ispanui buvo parodyta raudona kortelė ir šeimininkai rungtynes užbaigė dešimtyje.

Baudinį realizavo „Espanyol“ komandos puolėjas Raulis de Tomas ir rezultatas tapo 1:1.

Tačiau „kraują užuodę“ svečiai neplanavo mažinti apsukų ir 88 minutę pelnė pergalingą įvartį. Po Jofre perdavimo iš krašto Javi Puado technišku smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė savo komandai visus tris taškus.

„Valencia“ per pridėtą laiką turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau Rubeno Iranzo smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą.

Po šio pralaimėjimo „Valencia“ lieka 8 lentelės pozicijoje, tuo tarpu „Espanyol“ kyla į devintą poziciją, nuo „šikšnosparnių“ atsilikdami 2 taškais.