Estai draugiškame mače garbingai pasipriešino brazilams © Eurofootball.lt
Visame pasaulyje trečiadienį buvo sužaista dešimtys tarptautinių draugiškų rungtynių.

Devintą pergalę iš eilės iškovojo Brazilijos nacionalinė ekipa, išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 palaužusi mūsų kaimynę Estiją.

Šeimininkai didžiąją pirmojo kėlinio dalį sėkmingai gynėsi nuo tituluotų varžovų atakų, bet prieš pat didžiąją pertrauką krito pirmasis ir, kaip paaiškėjo vėliau, vienintelis dvikovos įvartis - po Kaka smūgio gynėjai nesugebėjo likviduoti pavojaus ir pirmasis prie kamuolio suskubęs Luisas Fabiano nuginklavo vartininką Sergejų Pareiko.

Antrajame kėlinyje aikštę paliko brazilų žvaigždės Kaka ir Robinho, o estai ėmė kilti į lemiamą šturmą ir turėjo keletą progų pusiausvyrai atstatyti, tačiau jų neišnaudojo.

Be to, 86 minutę, pradėjus kunkuliuoti aistroms, už ginčus su teisėju raudoną kortelę prieš save išvydo Estijos rinktinės gynėjas Dmitrijus Kruglovas.

Kitoje dvikovoje Olandija namie neišsaugojo pranašumo ir tenkinosi lygiosiomis 2-2 su Anglija.

Sužaidus vos 10 minučių 'oranžiniai' įsiveržė į priekį, kai po grubios patyrusio gynėjo Rio Ferdinando klaidos perduodant kamuolį pasižymėjo Dirkas Kuytas.

37 minutę olandai išnaudojo dar vieną anglų klaidą - Arjenas Robbenas iššoko vienas prieš vartininką Robertą Greeną ir nors šis saugo bandymą atrėmė, pirmasis prie kamuolio suskubo Rafaelis van der Vaartas - 2-0.

Tačiau tuoj po didžiosios pertraukos Jermaine'as Defoe tiksliu smūgiu sušvelnino santykį, o 76 minutę tas pats puolėjas po Jameso Milnerio perdavimo iš krašto išlygino rezultatą.