E.Stankevičius: "Dabar žinome situaciją ir turėsime laiko pasitvarkyti"

E.Stankevičius: "Dabar žinome situaciją ir turėsime laiko pasitvarkyti"

Kovo 27 dieną Švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus įsakymu paskirstytos lėšos 58-oms sporto šakų federacijoms. Lėšos skirtos 2020 m. aukšto meistriškumo sporto programoms įgyvendinti ir neįgaliųjų sporto organizacijoms.

Kriterijų neatitiko ir šiemet tuščiomis liko Lietuvos futbolo federacija (LFF), kurio prezidetnas Edgaras Stankevičius neslėpė nusivylimo, praneša sportas.info žurnalistas Dominykas Genevičius..

LFF įstatuose, kurie buvo priimti 2017 metais, nėra ribojamas generalinio sekretoriaus kadencijų skaičius.

„Gavome informaciją dėl neatitikimo pagal naujai priimtus kriterijus. Tikrai teiksime apeliaciją, nes žinome, ką reikia pasidaryti. Turėsime atlikti atitinkamas įstatų korekcijas, kas įvyks artimiausios konferencijos metu, nes įstatus keičia LFF konferencija.

Situacija tokia, kad apie reikalaujamus kriterijus sužinojome tik prieš kelis mėnesius, o LFF konferencija suplanuota buvo gerokai anksčiau. Kitas dalykas - mes esame priklausomi nuo FIFA ir UEFA, todėl visi įstatų pakeitimai turi būti derinami su šių organizacijų pritarimu.

Asmeniškai aš esu už tai, kad įvestume tam tikrą kadencijų kiekį, bet esu administracijos darbuotojas, skiriamas arba atleidžiamas LFF Vykdomojo komiteto, todėl logiška, kad ne konferencija mane renka ir kadencijos nėra ribojamos. Kai dabartiniai įstatai buvo priimti, manęs federacijoje dar nebuvo. Dabar žinome situaciją ir turėsime laiko pasitvarkyti“.

Dominykas Genevičius, sportas.info

Straipsnio įvertinimas: 1 2
Peticijos.lt

Kitos naujienos