Likus mažiau nei savaitei iki 2004 metų Europos čempionato Portugalijoje pradžios oficialus čempionato tinklapis nusprendė pakalbinti Ispanijos rinktinės atakuojantį saugą ir vieną iš perspektyviausių Ispanijos žaidėjų Sevilijos "%c00097" žaidžiantį Joaquiną (%p01472). Eurofootball.lt pateikia lankytojams lietuvišką interviu vertimą.

Kaip Ispanijos rinktinei sekėsi treniruočių stovykloje?

Gan gerai. Nei vienas neatrodė susikaustęs, visi galvojome tik apie čempionatą. Komandoje vyrauja teigiamos nuotaikos ir mes tikimės, kad šį kartą pagaliau pasieksime ką nors.

Kokius pratimus atlikdavote per treniruotes?

Mes nelakstėme po aikštę iš visų jėgų. Daugiau kreipėme dėmesį į kamuolio valdymą, baudinių mušimą, smūgius ir perdavimus - pagrindinius žaidimo elementus, kurie tikrai yra daug svarbesni nei fizinis pasiruošimas.

Ar nedvejotumėte jei jums reikėtų mušti 11 metrų baudinį po to, kai Pasaulio čempionate neįmušėte labai svarbaus baudinio į Pietų Korėjos vartus?

(Juokiasi) Jokių abejonių. Aš muščiau tą baudinį - tai tikrai nesudarytų problemų.

Ispanija pirmąsias rungtynes žais su Rusija. Ką žinote apie šią šalį?

Mes žinome, kad prieš juos tikrai nebus lengva žaisti. Jie gal ir neturi ryškių žvaigždžių, tačiau jie yra puikiai susižaidę. Be to, jie turi [Aleksandrą] Mostovojų - puikų žaidėją, kuris labai įtakos Rusijos žaidimą. Jie tikrai bus neblogai pasiruošę šioms rungtynėms ir mes turėsime nemažai paplušėti norėdami juos nugalėti.

Euro 2004 gali būti paskutinis Mostovojaus čempionatas?

Taip. Gaila, kad tai bus jo paskutinė galimybė sužibėti. Jis žaidžia fantastiškai. Bet aš esu tikras, kad Rusijoje auga jaunų futbolininkų karta, kuri, tikėkimės, bus tokia pat talentinga.

Ar jūs laikote Portugaliją galingu varžovų A grupėje?

Na, prieš juos tikrai bus labai sunku žaisti. Jie žais namie ir juos palaikys labai daug savų sirgalių. Be to, jie turi tokius žaidėjus kaip Luisas Figo, Deco ir Rui Costa - jie yra aukščiausio lygio žaidėjai žaidžiantys galingiausiuose klubuose, todėl Portugalija mums tikrai bus nelengvas varžovas.

Ar Jūs modeliavote skirtingus variantus kaip Ispanija galėtų pasiekti čempionato pusfinalį?

(Juokiasi) Aš peržiūrėjau įvarius variantus, tačiau geriausia tokiu atveju yra žengti žingsnis po žingsnio ir stengtis laimėti kiekvienas rungtynes, kurias tenka žaisti. Svarbiausia yra išeiti iš grupės, o po to žiūrėti toliau ir tikėtis, kad mūsų sėkmė neapleis.

Ar Jūsų neliūdina tai, kad Jūs nesate įtrauktas į trenerio planuojamą pagrindinę sudėtį?

Ne, neliūdina. Joseba [Etxeberria] yra puikus žaidėjas. Man tai bus paskatinimas ir toliau stengtis iškovoti vietą startinėje sudėtyje.

Ar Raulis ir Fernandas Morientesas atrodė pavojingai per treniruotes?

Taip, labai pavojingai. Aš tikrai nemanau, kad Ispanija turės problemų puolime su tokiais žaidėjais kaip Raulis, Morientesas, Valeronas ar Torresas. Raulis ir Morientesas vienas kitą pažįsta labai gerai, net jei praėjusiame sezone jie nežaidė kartu. Jie daug laiko kartu žaidė Madrido "Real" ekipoje ir jiem labai puikiai sekėsi. Tikiuosi, kad jiems pavyks tą patį parkartoti su Ispanijos rinktine Portugalijoje.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos