EURO 2016 atrankoje - eilinis Lietuvos rinktinės futbolininkų pralaimėjimas

Šeštadienį 2016 metų Europos čempionate sužaistos E grupės rungtynės.

Taline susigrūmė dvi Baltijos šalys - Estija ir Lietuva. Igorio Pankratjevo treniruojama ekipa rezultatu 0-1 nusileido estams ir grupėje lieka priešpaskutinėje vietoje.

Pirmajame kėlinyje geriau atrodė ir grėsmingiau žaidė šeimininkai, tačiau Giedriui Arlauskiui pavyko apginti savo vartus. Kėlinio pabaigoje gerą progą pasižymėti turėjo Vykintas Slivka, tačiau jauno saugo smūgis nesukėlė didesnių problemų estų vartininkui.

Antrajame kėlinyje lietuviai buvo dar prastesni, o estams kėlinio viduryje pavyko pelnyti pergalingą rungtynių įvartį. 71-ąją minutę tikslaus įvarčio autoriumi tapo Konstantinas Vassiljevas.

E grupėje Lietuva su 6 taškais užima penktąją vietą. Tuo tarpu Anglija, iškovojusi trečiąją pergalę prieš San Mariną, užsitikrino pirmąją vietą ir kelialapį į Prancūziją.

Startinės sudėtys:

Estija: Aksalu, Teniste, Jaager, Klavan, Pikk, Mets, Dmitrjev, Lindpere, Vassilijev, Zenjov, Purje.

Atsarginiai: Pareiko, Londak, Barengrub, Kruglov, Jurgenson, Kallaste, Kams, Baranov, Puri, Luts, Subbotin, Teever.

Lietuva: Arlauskis; Vaitkūnas, Klimavičius, Žaliūkas, Česnauskis; Černych, Panka, Žulpa, Slivka, Novikovas; Matulevičius.

Atsarginiai: Zubas, Černiauskas, Kijanskas, Bartkus, Freidgeimas, Slavickas, Lukša, Chvedukas, Pilibaitis, Petravičius, Mikoliūnas, Spalvis.