EURO 2016 atrankoje - pirmasis lietuvių pralaimėjimas

LFF stadione sekmadienį vakare buvo sužaistos paskutinės spalio mėnesio atrankos į 2016 metų Europos čempionatą rungtynės.

Be pralaimėjimų iki šiol žygiavusi Lietuvos rinktinė patyrė pirmąją nesėkmę. Igorio Pankratjevo auklėtiniai rezultatu 0-2 nusileido svečiams iš Slovėnijos.

Visi įvarčiai buvo pelnyti pirmajame kėlinyje. 33-ąją minutę po nepatikimo gynėjų žaidimo slovėnus į priekį išvedė 35-erių metų puolėjas Milivoje Novakovičius.

Pastarasis vos po kelių minučių pelnė ir dar vieną lengvą įvartį bei galutinai palaužė lietuvius, kurie dar 18-ąją minutę galėjo įsiveržti į priekį, bet Karolis Chvedukas nereikalingai prilietė kamuolį prie vartų linijos ir jam buvo užfiksuota nuošalė.

Po pralaimėjimo lietuviai vis dar lieka antroj vietoje, tačiau kartu su slovėnais turi surinkę po 6 taškus.

Lietuva 0 - 2 Slovėnija

33' [0 - 1] M.Novakovič

37' [0 - 2] M.Novakovič