Europoje prasidėjo pasaulio čempionato atrankos varžybos © Eurofootball.lt
Senajame žemyne prasidėjo 2006-ųjų metų pasaulio čempionato atrankinės varžybos. Pirmosios į kovą stojo 1 ir 3 grupės komandos. Šiandien vykusiose ketveriose rungtynėse užfiksuota daug raudonų kortelių - jų teisėjai parodė net penkias.

I grupė

Rumunija 2 - 1 Suomija
50' [1 - 0] %p01975
89' [2 - 0] Florentin Petre
90' [2 - 1] Aleksei Eremenko (11m.)

75' iš aikštės pašalintas Barcaoanas (Rumunija)
86' iš aikštės pašalintas Mikas Vayrynenas (Suomija)

Po nerezultatyvaus pirmojo kėlinio antrojo pradžioje rumunai įsiveržė į priekį po Adriano Mutu įvarčio. Iki rungtynių pabaigos likus 14 minučių iš aikštės buvo pašalintas Barcauanas. Tai kiek apsunkino šeimininkų užduotį išsaugoti teigiamą rezultatą, bet 86-ąją minutę teisėjas pašalino ir suomį Vayryneną.

Išsilyginus jėgų santykiui rumunai įtvirtino savo pergalę Petreso įvarčiu. Per pridėtą laiką teisėjui paskyrus 11 metrų baudinį Aleksejus Eremenko rezultatą sušvelnino.

Makedonija 3 - 0 Armėnija
5' [1 - 0] %p01531
38' [2 - 0] Artim Sakiri
90' [3 - 0] Velice Sumulikoski

69' iš aikštės pašalintas Harutyunas Vardanyanas (Armėnija)

Aikštės šeimininkai jau 5-ąją minutę įsiveržė į priekį po taiklaus Gorano Pandevo smūgio. Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos rezultatą padvigubino Artimas Sakiris. Negana to, 69-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas armėnas H. Vardanyanas. Dešimtyje likę armėnai rungtynių pabaigoje praleido ir trečiąjį įvartį.

Kartu su šiomis komandomis pirmoje grupėje yra Olandija, Čekija ir Andora.

III grupė

Lichtenšteinas 1 - 2 Estija
33' [0 - 1] Kristen Viikmae
48' [1 - 1] Fabio D'Elia
80' [1 - 2] Joel Lindpere

22' iš aikštės pašalintas Christofas Ritteris (Lichtenšteinas)
90' iš aikštės pašalintas Andreasas Gersteris (Lichtenšteinas)

Mūsų kaimynai estai sėkmingai pradėjo atrankos varžybas sunkioje kovoje nugalėdami Lichtenšteiną. 22-ąją minutę šeimininkų žaidėjas Christofas Ritteris gavo raudoną kortelę. 33-ąją minutę estai išnaudojo kiekybinį pranašumą ir įsiveržė į priekį po taiklaus Kristeno Viikmaes smūgio.

Visgi antrojo kėlinio pradžioje net ir žaisdami dešimtyje šeimininkai sugebėjo rezultatą išlyginti. 80-ąją minutę estai vėl įsiveržė į priekį, kai kamuolį į tinklą pasiuntė Joelas Lindperes. Negana to, 90-ąją minutę Lichtenšteino futbolininkai liko devyniese, mat iš aikštės buvo išvarytas Andreasas Gersteris.

Slovakija 3 - 1 Liuksemburgas
2' [0 - 1] Jeff Strasser
26' [1 - 1] Robert Vittek
48' [2 - 1] %p2074
89' [3 - 1] Igor Demo

Rungtynės aikštės šeimininkams slovakams prasidėjo šaltu dušu - liuksemburgietis Jeffas Strasseris jau antrąją minutę pasiuntė kamuolį į tinklą. 26-ąją minutę slovakas Robertas Vittekas atstatė pusiausvyrą. Pirmasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu.

Antrojo kėlinio pradžioje slovakams pavyko dar kartą nuginkluoti svečių vartininką. Šį kartą tai padarė Vratislavas Gresko. Pačioje kėlinio pabaigoje slovakų pergalę įtvirtino Igorio Demo įvartis.

Kiek vėliau kovas šioje grupėje pradės Portugalija, Latvija bei Rusija.