Europos lyga: į rungtynes sugrįžęs „Man United“ palaužė „Omonia“ ekipą © AP nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose UEFA Europos lygos rungtynėse „Manchester United“ išvykoje rezultatu 3:2 įveikė Nikosijos „Omonia“ vienuolikę.

Pirmajame kėlinyje „United“ kūrė pavojingas progas, tačiau jų išnaudoti jiems niekaip nepavyko, o 34 minutę „Omonia“ anglų ekipą pavaišino „šaltu dušu“. Po greitos kontraatakos pasižymėjo Karimas Ansarifardas.

Antroje rungtynių pusėje rungtynių rezultatą persvėrė du po keitimo pasirodę „raudonųjų velnių“ žaidėjai. 53 minutę įvartį pelnė Marcusas Rashfordas, o už dešimties minučių kamuolį į vartus pasiuntė Anthony Martialis.

84 minutę Cristiano Ronaldo padėjo kamuolį „ant lėkštutės“ Marcusui Rashfordui, kuris suteikė savo komandai dviejų įvarčių pranašumą.

Tačiau, vos už minutės „Omonia“ sugrąžino intrigą šiame susitikime, kadangi Nikolas Panagiotou puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą pelnė antrąjį savo komandos įvartį. Visgi, šio įvarčio Kipro komandai neužteko ir pastarieji turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Prabėgus trims turams „Man United“ rikiuojasi antroje E grupės vietoje, prieš save užleisdami tik trimis taškai daugiau turinčią „Real Sociedad“ vienuolikę.