Europos lygoje į "Roma" vartus buvo paskirtas kuriozinis 11 m. baudinys

"Roma" komanda ketvirtadienį vakare skaudžiai nukentėjo nuo teisėjo klaidos.

Trečiajame UEFA Europos lygos rate savo aikštėje Mionchengladbacho "Borussia" ekipą priėmusi "Roma" pergalę išleido pridėto laiko metu.

"Romėnai" 32-ąją minutę po Nicolo Zaniolo įvarčio įgijo pranašumą, tačiau 93-ąją minutę "Gladbach" sulaukė 11 m. baudinio, po kurio ir atėmė pergalę iš šeimininkų – 1:1.

11 m. baudinys buvo skirtas teisėjui įsitikinus, kad kamuolys kliudė "Roma" gynėjo Chriso Smallingo ranką, tačiau iš pakartojimo buvo galima pamatyti visai kitą vaizdą – kamuolys atsitrenkė į žaidėjo veidą.

"Roma" po rungtynių išplatino pranešimą, kuriame patvirtino, kad vėliau teisėjai pripažino savo klaidą ir atsiprašė "Roma" komandos.

Pats C. Smallingas, pasidalinęs žaidimo epizodu, taip pat negalėjo patikėti teisėjų sprendimu: "Neįtikėtina... Nusipelnėme visų trijų taškų, taip liūdna..."

Straipsnio įvertinimas: 0 4
  • LaisvasVejas

Užknisa tai kur buvo ta suknista VAR? Kuri suteikia "teisybės"??

• to LaisvasVej (IP: 0877a5d51)

o nezinojai kad Europos Lygoje VAR dar nenaudojamas? tik finale berods jis bus.

• 1
  • Kei (IP: f31a83dc8)

Nieko cia keisto,jei ir prie VAR teisejai gryba supjauna,Tai ko noret kur jo nera

• forza juve (IP: f0d765160)

Jus pagalvokit tos baudinys skirtas, ir dar kokiu laiku!!! Čia neįtiketina kad už Šitokius nusikaltimus niekas neatsako , net parų sedet turėtų

• -2
    . (IP: 67b5e8e41)

Čia būtų pateisinama ir teisėjui bankė į galvą, kad jį pakeistų kitas teisėjas ir peržiūrėtų epizodą jei aklas anas buvo

Aš manau butu teisinga, db realų kad Roma gladbache pralaimės ir jau iškris iš turnyro?