Europos lygoje klupo "Sevilla" ir "Zenit" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
UEFA Europos lygoje ketvirtadienį sužaista dar 15 šešioliktfinalio etapo rungtynių.

Kiek netikėtą pergalę iškovojo Berno "Young Boys" ekipa, namie atsitiesusi po praleisto įvarčio ir 2-1 įveikusi Sankt Peterburgo "Zenit".

Nicolasas Lobaertsas 20 minutę išvedė Rusijos čempionus į priekį, bet tuoj po pertraukos Senadas Luličius atstatė pusiausvyrą, o ketvirtą teisėjo pridėto laiko minutę pergalė išplėšė po keitimo aikštėje pasirodęs Emmanuelis Mayuka iš Zambijos.

"Zenit", be to, dvikovą baigė dešimtyje - iš aikštės už dvi geltonas korteles buvo išvytas Vladimiras Bistrovas.

Kitai Rusijos ekipai Maskvos "Spartak" taip pat teko vykti į Šveicariją, kur 3-2 buvo nugalėtas "Basel".

Taip pat per teisėjo pridėtą laiką pergalę išplėšė Zano Ananidze, o kiek anksčiau Dimitrijus Kombarovas ir Artemas Dzuba išlygino santykį, nors Alexanderio Frei ir Marco Strellerio smūgiai buvo suteikę šeimininkams dviejų įvarčių pranašumą.

Pergalę iškovojo Maskvos CSKA su visą mačą žaidusiu lietuviu Deividu Šemberu, 1-0 nugalėjusi namie žaidusią Salonikų PAOK.

Tuo metu Kazanės "Rubin" klubas, kurio vartus gynė lietuvis Giedrius Arlauskis, 0-2 nusileido Enschendės "Twente". Lietuvos rinktinės narys buvo bejėgis prieš Luuko de Jongo ir Peterio Wisgerhofo smūgius.

"Liverpool" išvykoje sužaidė nykias rungtynes 0-0 su Prahos "Sparta", o "Porto" Sevilijoje 2-1 nugalėjo vietos "Sevilla".

Portugalai pirmavo po Jorge Rolando įvarčio 59 minutę, ir nors Fredericas Kanoute galva išlygino santykį, pergalingą įvartį įmušė Freddy Guarinas.

Kazanės "Rubin" 0 - 2 Enschendės "Twente"
77' [0 - 1] L.D.Jong
88' [0 - 2] P.Wisgerhof

G.Arlauskis ("Rubin") žaidė visą mačą

Charkovo "Metalist" 0 - 4 Lėverkuzeno "Bayer"
22' [0 - 1] E.Derdiyok
72' [0 - 2] G.Castro
90' [0 - 3] S.Sam
90' [0 - 4] S.Sam

Briuselio "Anderlecht" 0 - 3 Amsterdamo "Ajax"
32' [0 - 1] T.Alderweireld
59' [0 - 2] C.Eriksen
67' [0 - 3] M.Hamdaoui

55' M.Wasilewski ("Anderlecht") nerealizavo 11 metrų baudinio

Borisovo BATE 2 - 2 PSG
16' [1 - 0] R.Bressan
30' [1 - 1] M.Erdinc
81' [2 - 1] M.Gordeychuk
90' [2 - 2] P.Luyindula

Lisabonos "Benfica" 2 - 1 "Stuttgart"
21' [0 - 1] M.Harnik
70' [1 - 1] O.Cardozo
81' [2 - 1] F.Jara

Stambulo "Besiktas" 1 - 4 Kijevo "Dinamo"
27' [0 - 1] O.Vukojevic
37' [1 - 1] R.Quaresma
50' [1 - 2] A.Shevchenko
56' [1 - 3] A.Yussuf
90' [1 - 4] O.Gusev (iš 11 m. baudinio)

90' iš aikštės pašalintas R.Quaresma ("Besiktas")

Bes 1-4 Dyna

Poznanės "Lech" 1 - 0 "Braga"
72' [1 - 0] A.Rudnevs

"Napoli" 0 - 0 "Villarreal"

90' iš aikštės pašalintas S.Aronica ("Napoli")

"Basel" 2 - 3 Maskvos "Spartak"
36' [1 - 0] A.Frei
41' [2 - 0] M.Streller
61' [2 - 1] D.Kombarov
70' [2 - 2] A.Dzyuba
90' [2 - 3] J.Ananidze

78' iš aikštės pašalintas X.Shaqiri ("Basel")

"Lille" 2 - 2 Eindhoveno PSV
6' [1 - 0] I.Gueye
31' [2 - 0] T.Melo
83' [2 - 1] W.Bouma
84' [2 - 2] O.Toivonen

Salonikų PAOK 0 - 1 Maskvos CSKA
29' [0 - 1] T.Necid

D.Šemberas (CSKA) žaidė visą mačą

Glazgo "Rangers" 1 - 1 Lisabonos "Sporting"
66' [1 - 0] S.Whittaker
89' [1 - 1] M.Fernandez

"Sevilla" 1 - 2 "Porto"
58' [0 - 1] Rolando
65' [1 - 1] F.Kanoute
85' [1 - 2] F.Guarin

Prahos "Sparta" 0 - 0 "Liverpool"

Berno "Young Boys" 2 - 1 Sankt Peterburgo "Zenit"
20' [0 - 1] N.Lombaerts
46' [1 - 1] S.Lulic
90' [2 - 1] E.Mayuka

69' iš aikštės pašalintas V.Bistrov ("Zenit")