Europos lygoje laimėjo Ž. Karčemarsko klubas ir "Sassuolo", "West Ham" sužaidė lygiosiomis (VIDEO)

Po to, kai vakar “Saint-Etienne” pergale prieš Jeruzalės “Beitar” prasidėjo lemiamas UEFA Europos lygos atrankos etapas, šiandien sužaistas dar 21 mačas.

Arčiau grupių varžybų atsidūrė Žydrūno Karčemarsko atstovaujamas “Osmanlispor” iš Turkijos, svečiuose minimaliu rezultatu palaužęs Herningo “Midtjylland”.

Vartininkas iš Lietuvos žaidė visas rungtynes, o vienintelio įvarčio autoriumi tapo į savus vartus įsimušęs Patrickas Banggaardas.

Ne taip gerai sekėsi Londono “West Ham, kuris svečiuose neišlaikė persvaros prieš Giurgiu “Astra” klubą, kurio buvo eliminuotas ir pernai.

Slaveno Biličiaus auklėtinius į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė Marko Noble’o įvartis, tačiau 82-ąją minutę šeimininkų komandoje pasižymėjo Denisas Alibecas.

Triuškinamą pergalę iškovojo Italijos atstovas “Sassuolo”, savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-0 nugalėjęs Belgrado “Crvena Zvezda”. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Domenico Berardi, Matteo Politano bei Gregoire’as Defrelis.

“Beitar” 1 – 2 “Saint-Etienne”

“Astana” 2 – 0 BATE

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9596395" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Tbilisio “Dinamo” 0 – 3 PAOK

“SonderjyskE” 0 – 0 “Sparta”

“Krasnodar” 4 – 0 “Partizani”

“Midtjylland” 0 – 1 “Osmanlispor”

AEK 0 – 1 “Liberec”

“Austria” 2 – 1 “Rosenborg”