Europos lygos atranka: "Borussia" laimėjo atsilikinėdama 0-3 (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti 22 paskutiniojo UEFA Europos lygos atrankos etapo susitikimai. Senojo žemyno stadionuose netrūko įdomių kovų.

Itin intriguojantis mačas vyko tarp Norvegijos "Odd Ballklubb" bei Dortmundo "Borussia" ekipų, kur šeimininkai po Espeno Ruudo įvarčio 22-ąją minutę pirmavo jau 3-0, o pirmąjį kėlinį baigė turėdami dviejų įvarčių persvarą.

Vis dėlto, po pertraukos svečiai iš Vokietijos atliko tris tikslius smūgius ir išsivežė įspūdingą pergalę rezultatu 4-3. Dukart Thomaso Tuchelio auklėtinių gretose pasižymėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, po kartą - Shinji Kagawa bei Henrikhas Mkhitaryanas.

Anglijoje kova tarp "Southampton" bei Danijos čempiono "Midtjylland" baigėsi 1-1. Ten į Timo Sparvo įvartį tiksliai realizuotu 11 metrų baudiniu atsakė Jay'us Rodriguezas.

Mūsų kaimynų lenkų klubai atranką pradėjo pergalėmis. Varšuvos "Legia" svečiuose minimaliu skirtumu palaužė Luhansko "Zorya", o Poznanės "Lech" namie 3-0 sutriuškino Sėkešfehėrvaro "Videton" iš Vengrijos.

Minsko "Dinamo", tuo tarpu, 2-0 privertė pasiduoti "Salzburg" komandą.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos po savaitės.

Mindinho

Rodos niekas to daugiau nežino tik tu vienas.

Tai turbut, nes sitam puslapyje tik EPL ir RMA sudfaniai.

• 0
  • Ozil.as

BvB rules. Aisku gynyba ziauri, saugai nepadeda net gintis del to ir praleidzia tiek ivarciu. Bet puolimas tai awesome

• +8
  • Modestaz

6 su puse kofa nunešė southampton 😔

• +2
  • Asirgitawe

Dortmund pirm1 įvartį praleido 15-ą sekundę.

• +2
  • nu jo

Kaip ten Rodgersas sako? Great character? Manau galima ir pritaikyti.

• sofistas

po visų De Bruyne "reikalų" ir žiūrėdamas šių metų varžybas keičiu palaikomą komandą... Žiauriai gražų žaidimą demonstruoja Dortmundas, o ir charakterį šiandiena parodė, ko kartais pernai trūkdavo ypač pirmoje sezono pusėje

• -18
  • Koemann

Kas žiūrėjot Southampton-Midtjylland rungtynės turbūt matėt kaip Sotonas buvo verti laimėti, beje, buvo šlykštu žiūrėti į danų laiko tempimą, simuliavimą. LETS GO SAINTS!