Puikus D. Kazlausko įvartis padovanojo „Riteriams“ pergalę prieš „Derry City“ © JumpStory nuotr.

Nesėkmingai A lygoje žaidžiantys Vilniaus „Riteriai“ atsigriebė Europos turnyre.

Antradienį Lietuvos sostinės ekipa LFF stadione žaidė Europos lygos atrankos susitikimą prieš Šiaurės Airijos „Derry City“ komandą.

Rungtynės aikštės šeimininkams prasidėjo nesėkmingai – 18 min. pasižymėjo J. Thomsonas.

Vis dėlto G. Paulauskas 39 min. rezultatą išlygino – 1:1.

Po pertraukos „Riteriai“ iškart pribloškė varžovus – vėl pasižymėjo G. Paulauskas. Šiaurės Airijos ekipa parodė charakterį ir 62–ąją E. Taolas rezultatą išlygino.

Daugiau įvarčių pagrindinio laiko metu pelnyta nebuvo ir ekipos žaidė pratęsimą.

Papildomo laiko metu išmušė D. Kazlausko valanda – lietuvis meistriškai permetė kamuolį per vartininką ir nulėmė „Riterių“ pergalę 3:2 bei bilietą į antrąjį turnyro atrankos etapą.