Europos lygos atranka: "Riteriai" sužaidė lygiosiomis, kauniečiai pripažino "Apollon" pranašumą

Lietuvos futbolo atstovai ketvirtadienį pradėjo atranką Europos lygos 1-ajame etape.

Pirmieji į kovą Vilniuje stojo "Riteriai", kurie susigrūmė su varžovais iš Farerų salų. Į priekį antrajame kėlinyje įsiveržę "Riteriai" galiausiai išsiskyrė lygiosiomis.

Jau pačioje pirmojo kėlinio pradžioje Valdemaras Borovskij po Dovydo Virkšo perdavimo nukreipė kamuolį į varžovų vartus. Visgi "Klaksvik" nepasidavė ir po dešimties minučių atstatė lygybę.

Daugiau įvarčių nebekrito ir komandos santykius pabaigs aiškintis Farerų salose. Atsakomoji dvikova – kitą antradienį.

Kitoje dvikovoje "Kauno Žalgiris" susikovė su Limasolio "Apollon" klubu. "Stumbro" vietą Eurpoje užmėmę kauniečiai varžovams iš Kipro nepasipriešino – pralaimėjimas 0:2.

14-ąją minutę kauniečiai praleido iš tolimo atstumo, o antrą kartą kamuolį iš savo vartų traukė jau pačioje susitikimo pabaigoje.

"Riteriai" 1 - 1 "Klaksvik"
46' [1 - 0] V. Borovskij
56' [1 - 1] J. Andreasen

"Kauno Žalgiris" 0 - 2 "Apollon"
14' [0 - 1] I. Pittas
89' [0 - 2] E. Zelaya (11 m. baudinys)

Straipsnio įvertinimas: 1 5
  • Edgaras (IP: 06b1090b1)

Trečia Lietuvos komanda negali laimėti namuose prieš trečią Farerų salų komandą. Nekažka. Labai stipriai nekažka.

• 22
  • Kei (IP: f31a83dc8)

Tikrai nebuvo farerai stiprus varzovas, nepraeinamas, bet nelaimeta namie, sukomplikuoja isejima toliau, ten bus sunkiau ir sansai minimalus dabar

• 10
  • geda (IP: f04d3cb9e)

su tokiu "zaidimu " daugiau ir neimanoma tiketis

• 6
  • Silke (IP: c5d01111c)

Cia tiems, kurie rėkia, kd zaidzia tiek mažai lietuviu klubuose, stai toks ir rezultatas, kai zaidzia daug lietuvisku klumpiu 😀

• 5
  • Matracas

Rezultatai nekažką, bet šiemet jau ne kartą isitikinome, kad futbolas žaidžiamas dvejose rungtynėse

• 5
  • harka

O joks kanalas nieko netransliuoja?!

• 0
  • Bianco

Gaila aišku, nei vienos pergalės, Trakų šansas pačiam gale auksinis buvo...

• 0
  • varnas (IP: 883038882)

Is Riteriu kazko panasaus ir tikejaus labai jau jauna sudetim losia ir matos kad jaunimas su spaudimu nelabai susitvarke.O Kauno Zalgirio problema pasirode reikia vartininko norint zaist tokiam lygi.