Puikios rungtynės su liūdna pabaiga: „Žalgiris“ neperlipo „Ludogorets“ barjero © žiūrovo nuotr.

Ketvirtadienį Vilniaus „Žalgiris“ žaidė atsakomąsias UEFA Europos lygos atrankos rungtynes prieš Razgrado „Ludogorets“.

Pirmąjį mačą bulgarai namie buvo laimėję rezultatu 1:0, o poros nugalėtojas būtų patekęs į UEFA Europos lygos grupių etapą.

Aikštės šeimininkai fantastiškai pradėjo rungtynes ir jau 1–ąją minutę F. Ourega pelnė įvartį bei išlygino bendrą serijos rezultatą.

Atsikvošėjusi bulgarų ekipa bandė remti „Žalgirį“ prie sienos ir 8–ąją min. M. Tissera pasižymėjo taikliu smūgiu (1:1).

Vilniaus klubas tokliau nesibaimino žinomų varžovų – 15–ąją min. O. Buffas po Renano perdavimo vėl išvedė A lygos čempionus į priekį (2:1).

Antrajame kėlinyje aikštėje tęsėsi fantastiška kova. 57–ąją min. M. Tissera įmušė savo antrąjį įvartį (2:2), bet 63–ąją min. Renanas puikiu įvarčiu vėl suteikė pranašumą žalgiriečiams (3:2).

Per likusį laiką daugiau įvarčių nebuvo pelnyta ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Papildomo laiko pabaigoje teisėjas nusprendė skirti abejotiną 11 m baudinį į „Žalgirio“ vartus, kurį užtikrintai realizavo O. Verdonas – 3:3.

Susitikimas taip ir baigėsi – Vilniaus klubui teks pasitenkinti žaidimu Konferencijų lygoje.