Europos lygos atranka: "Žalgiris" patyrė skaudžią nesėkmę Vengrijoje

22 valandą Vengrijoje savo pirmąsias UEFA Europos lygos 1-ojo atrankos etapo rungtynes sužaidė paskutinis Lietuvos klubas – Vilniaus "Žalgiris".

Mareko Zubo vadovaujami žalgiriečiai turėjo pripažinti Budapešto "Honved" pranašumą. Savo progų neišnaudojęs ir gynyboje klydęs "Žalgiris" krito rezultatu 1:3.

Pirmajame kėlinyje "Honved" pasižymėjo po "Žalgirio" vidurio gynėjo klaidos, kai šis nesugebėjo gerai išmušti kamuolio, o tuo pasinaudojęs Bano-Szabo smeigė kamuolį į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje varžovai padidino pranašumą, kai "Žalgiris" nesugebėjo apsiginti varžovams išsimetant kamuolį iš užribio.

Nepaisant neigiamo rezultato, žalgiriečiai nerodė itin prasto futbolo ir turėjo ne vieną dėkingą progą pasižymėti. Visgi dar daugiau problemų buvo prisidaryta 69-ąją minutę, kai Danielis Gazdagas realizavo 11 metrų baudinį.

85-ąją minutę tas pats futbolininkas turėjo idealią progą padidinti komandos pranašumą iki 4:0, tačiau šį kartą 11 metrų baudinį atrėmė žalgiriečių vartininkas.

Tašką poroje padėti galėjusi "Honved" komanda rungtynių pabaigoje sulaukė to, ko mažiau ir norėjo – svečiams iš Vilniaus galiausiai pavyko įmušti savo įvartį. Po standartinės situacijos pasižymėjo Karolis Uzėla.

Atsakomosios rungtynės Vilniuje įvyks lygiai po savaitės.

"Honved" 3 - 1 "Žalgiris"
32' [1 - 0] Bano-Szabo
55' [2 - 0] D. N'Gog
69' [3 - 0] D. Gazdag (11 m. baudinys)
90+2' [3 - 1] K. Uzėla
85' D. Gazdag ("Honved") nerealizavo 11 m. baudinio