Europos lygos finalas - be Italijos ekipų (VIDEO)

Šį vakarą paaiškėjo ir antrojo pagal pajėgumą klubinio Europos turnyro finalo dalyviai.

Vienas iš jų - čempiono titulą ginantis "Sevilla" klubas, antrą kartą nugalėjęs Florecijos "Fiorentina". Unai Emery auklėtiniai "Violą" namuose buvo sutriuškinę 3-0, o svečiuose pridėję dar du įvarčius triumfavo bendru rezultatu 5-0.

Ispanijos atstovų pergalę lėmė antrojo kėlinio viduryje pelnyti Carloso Bacca bei Danielio Carrico įvarčiai.

Tuo tarpu tarp "Napoli" ir Dnepropetrovsko "Dnipro" vyko kur kas atkaklesnė kova. Pirmajame mače šios ekipos sužaidė lygiosiomis 1-1, taigi prieš atsakomąją dvikovą Ukrainoje minimalų pranašumą turėjo šeimininkai, nes buvo pasižymėję Neapolyje.

Pirmasis kėlinys šį vakarą klostėsi apylygiai. Iki pertraukos komandoms įvarčių pelnyti nepavyko, tačiau antrojoje dalyje žaidimas suaktyvėjo ir po 57-ąją minutę po tikslaus Yevheno Konoplyankos perdavimo pasižymėjo jo bendravardis Seleznyovas.

Kaip paaiškėjo vėliau, šis smūgis buvo lemiamas, nes rezultatas daugiau nepasikeitė.

"Fiorentina" 0 - 2 (0 - 5) "Sevilla"
[0-1] 22' Carlos Bacca
[0-2] 27' Daniel Carrico
67' Josip Iličič ("Fiorentina") nerealizavo 11 metrų baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7700339" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Dnipro" 1 - 0 (2 - 1) "Napoli"
[1-0] 57' Yevhen Seleznyov