Europos lygos finale susikaus „Eintracht“ ir „Rangers“ © JumpStory nuotr.

Ketvirtadienį finišavo UEFA Europos lygos pusfinalio etapas.

Į finalą žengė Frankfurto „Eintracht“ ekipa, kuri antrą kartą palaužė „West Ham United“ futbolininkus. Šį kartą Vokietijos klubas šventė pergalę minimaliu rezultatu 1:0.

„West Ham“ savo situaciją susikomplikavo 17-ąją minutę, kai už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas Aaronas Cresswellas.

„Eintracht“ kiekybiniu pranašumu pasinaudojo 26-ąją minutę, kai vienintelį mačo įvartį pelnė Rafaelis Borre'as.

Kitame pusfinalyje vyko kur kas aršesnė kova. Glazgo „Rangers“ namuose rezultatu 3:1 įveikė „RB Leipzig“ ir seriją laimėjo bendru rezultatu 3:2 bei žengė į turnyro finalą.

Šeimininkus į priekį 19-ąją minutę išvedė Jamesas Tavernieras, o vos po penkių minučių „Rangers“ pranašumą padvigubino Glenas Kamara.

71-ąją minutę „RB Leipzig“ atsilikimą sušvelnino Christopheris Nkunku ir toks rezultatas komandas būtų nuvedęs į pratęsimą.

Vis tik 81-ąją minutę Johno Lundstramo pelnytas įvartis išvedė „Rangers“ į finalą.