Europos lygos ketvirtfinalyje - "Sevilla", "Shakhtar" ir "Villarreal" pergalės (VIDEO)

Šią savaitę prasidėjo ne tik UEFA Čempionų lygos, bet ir Europos lygos ketvirtfinalio kovos.

Ispanijos derbyje pastaruosius dvejus metus turnyre triumfavęs "Sevilla" klubas atsitiesė po praleisto įvarčio ir iš Bilbao išsivežė pergalę. "Athletic" gretose 48-ąją minutę pasižymėjo bene geriausią karjeros sezoną žaidžiantis veteranas Aritzas Adurizas.

Visgi, neigai trukus rezultatą išlygino svečių gynėjas Thimotheejus Kolodziejczakas, o 83-ąją minutę po Kevino Gameiro perdavimo pergalingą įvartį pelnė Vicente Iborra.

Kita Ispanijos ekipa "Villarreal" labai įdomų įvartį prieš Prahos "Sparta" pelnė sužaidus vos tris minutes. Panašiai kaip vakar Zlatanas Ibrahimovičius, varžovų vartininkui išmušinėjant kamuolį savo koją užkišti spėjo Cedricas Bakambu.

Čekų šis epizodas visgi nesutrikdė ir po Jakubo Brabeco įvarčio jie atsitiesė, bet po pertraukos Ispanijos komanda sugebėjo išplėšti pergalę. Bakambu aikštę paliko pelnęs dublį.

Donecko "Shakhtar" svečiuose tokiu pat rezultatu įveikė "Braga" vienuolikę. Tiesa, šiuo rezultatu gali džiaugtis ir portugalai, nes jie atsilikinėjo 0-2 ir Wilsonas Eduardo svarbų įvartį pelnė tik 89-ąją minutę.

Ukrainos klubo gretose prieš tai pasižymėjo Jaroslavas Rakitskij bei Facundo Ferreyra.

"Athletic" 1 - 2 "Sevilla"
[1-0] 48' Aritz Aduriz
[1-1] 56' Thimothee Kolodziejczak
[1-2] 83' Vicente Iborra

"Braga" 1 - 2 "Shakhtar"
[0-1] 45' Yaroslav Rakitskyi
[0-2] 75' Facundo Ferreyra
[1-2] 89' Wilson Eduardo