Europos merginų U19 čempionato trofėjaus turas pasiekė Kauną © lff.lt

Europos merginų U19 čempionato Lietuvoje trofėjaus turas pasiekė paskutinę stotelę – Kauną, kur ir vyks pagrindinės turnyro kovos.

Kaip prieš tai Jonavoje ir Marijampolėje, sirgaliai Kaune prie Soboro buvo kviečiami išbandyti įvairias pramogas, iš arčiau susipažinti su čempionato ir palikti palinkėjimus mūsų rinktinei, kuri debiutuos tokio rango turnyre.

Tarp renginio svečių buvęs Kauno miesto savivaldybės vicemeras Mantas Jurgutis džiaugėsi, kad Kaunas turės progą priimti dar vieną tarptautinį sporto renginį.

„Jausmai – patys geriausi, šiuos olimpinius metus pradėjome su Europos dailiojo čiuožimo čempionatu, paskui turėjome pasaulio nardymo čempionatą ir dabar laukiame šio Europos merginų U19 čempionato, atkeliavusio į mūsų miestą. Dėl infrastruktūros esame ramūs, Dariaus ir Girėno stadionas laukia visų – ir futbolo bendruomenės narių, ir miestiečių, ir miesto svečių.

Kaunas mielai priims visas čia apsistojusias komandas, organizacija vyksta sklandžiai, tai net neramu, kad viskas vyksta taip ramiai“, – kalbėjo jis.

Čempionatas prasidės jau kitą sekmadienį, o oficialiu turnyro atidarymu taps Lietuvos ir Anglijos rinktinių rungtynės Kauno Dariaus ir Girėno stadione.

„Palaikysiu rinktinę tiek, kiek galėsiu, jei nepavyks rungtynių stebėti gyvai stadione, kaip ir dauguma sirgalių stebėsiu rungtynes per televiziją ir tikrai linkiu viso ko geriausio.

Linkiu merginoms, kad jos pajaustų tą tikrumo jausmą, kokį kuria Dariaus ir Girėno stadionas ir kad žinotų, kad, nepaisant rezultato, jos yra namie, mes jomis didžiuojamės ir reikia žiūrėti tik pirmyn“, – Lietuvos rinktinei linkėjo pašnekovas.

Primename, kad Europos čempionatas liepos 14-27 dienomis vyks Kaune, Marijampolėje ir Jonavoje.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB