„Everton“ devynių įvarčių fiestoje iš FA taurės eliminavo „Tottenham“ © Pool via REUTERS nuotr.

Londono „Tottenham“ po devynių įvarčių trilerio baigia kovas Anglijos FA taurėje.

J.Mourinho auklėtiniai išvykos rungtynėse 4:5 nusileido „Everton“ futbolininkams.

Pirmieji į priekį jau trečiąją rungtynių minutę išsiveržė svečiai, o įvarčio autoriumi tapo D. Sanchezas.

Šeimininkams rezultatą išlyginti pavyko 36-ąją minutę po D. Calverto-Lewino įvarčio.

Dar po dviejų minučių įvartį pridėjo Richarlisonas ir šeimininkai išsiveržė į priekį.

43-ąją minutę tiksliai 11 metrų baudinį realizavo G. Sigurdssonas ir rezultatas tapo 3:2.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą E.Lamela pelnė įvartį ir sušvelnino „Tottenham“ atsilikimą iki minimalaus.

57-ąją minutę D. Sanchezas pridėjo dar vieną įvartį ir rezultatas tapo lygus 3:3.

68-ąją minutę „Everton“ dar kartą išsiveržė į priekį po Richarlisono įvarčio.

Vis tik „Tottenham“ ekipai 83-ąją minutę pavyko dar sykį išlyginti rezultatą, o įvarčio autoriumi tapo po keitimo aikštėje pasirodęs H. Kane’as.

Pergalingą įvartį 97-ąją minutę pelnė Bernardas.

Kitose rungtynėse pergalę minimaliu skirtumu šventė „Leicester“ futbolininkai.

B.Rodgerso auklėtiniai namuose 1:0 palaužė „Brighton“ ir toliau tęsia kelionę FA taurėje.

Vienintelį rungtynių įvartį ketvirtąją pridėto laiko minutę pelnė K.Iheanacho.