„Everton“ ekipa gavo antausį nuo lygos autsaiderių © JumpStory nuotr.

Paskutinėje pirmenybių vietoje prieš šį susitikimą buvusios „Kanarėlės“ pateikė staigmeną namuose rezultatu 2:1 įveikė Liverpulio „Everton“ ekipą.

Pirmame kėlinyje šeimininkai šokiravo savo oponentus dviem greitais įvarčiais.

16 minutę į savus vartus kamuolį pasiuntė „Irisų“ vidurio gynėjas Michealas Keanas. Anglas stengėsi sustabdyti priešininko perdavimą iš krašto ir nukreipė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą.

Vos už 2 minučių į Rafa Benitezo auklėtinių vartus krito ir dar vienas įvartis. Adamas Idah priimė kamuolį baudos aikštelėje ir smūgiu į dešinį vartų kampą nuginklavo vartininką Jordaną Pickfordą.

Antrame kėlinyje įspūdingu stiliumi rezultatą sušvelnino po keitimo pasirodęs Richarlisonas. 60 minutę Brazilas smūgiu per save nepaliko šansų oponentų vartininkui Timui Krului.

Vis gi, „Everon“ per likusį laiką nesugebėjo pelnyti išlyginamojo įvarčio ir turėjo pripažinti „Kanarėlių“ pranašumą.

„Newcastle United“ 1:1 „Watford“

„Wolves“ 3:1 „Southampton“