"Everton" įrodė pranašumą prieš "Crystal Palace", "Brighton" ir "Watford" išsiskyrė taikiai

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį buvo sužaistos pirmos dvejos 26-ojo turo rungtynės.

Pergalę į savo sąskaitą įsirašė Liverpulio "Everton" ekipa, kuri namuose 3:1 įveikė Londono "Crystal Palace" futbolininkus.

18-ąją minutę "irisus" į priekį išvedė Bernardas. Antrojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko atstatyti lygybę, tačiau vos po 7 minučių pranašumą "Everton" ekipai grąžino Richarlisonas.

Pergalę pačioje rungtynių pabaigoje užtvirtino Dominicas Calvertas-Lewinas.

"Everton" ekipai tai buvo antroji iš eilės ir trečioji pergalė per paskutines penkerias rungtynes. Carlo Ancelotti auklėtiniai bent laikinam šoktelėjo į 7-ąją poziciją.

"Crystal Palace" turėjo susitaikyti jau su trečia nesėkmė paeiliui.

Kitose rungtynėse lygiosiomis išsiskyrė "Brighton" ir "Watford" ekipos. "Širšės" į priekį įsiveržė jau 19-ąją minutę, tačiau šeimininkai išplėšė tašką iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti 11 minučių.

"Everton" 3 - 1 "Crystal Palace"
18' [1 - 0] Bernard
51' [1 - 1] Ch. Benteke
58' [2 - 1] Richarlison
88' [3 - 1] D. Calvert-Lewin

"Brighton" 1 - 1 "Watford"
19' [0 - 1] A. Doucoure
79' [1 - 1] A. Mariappa (į savus vartus)