"Everton" nesėkmių seriją pratęsė ir Lesteryje (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar dvejos 10-ojo turo rungtynės.

"Leicester City" namuose susigrūmė su Liverpulio "Everton". Be vyriausiojo trenerio likę "irisai" savo žaidimo pagerino - patirtas dar vienas pralaimėjimas rezultatu 0-2.

Į pergalę "lapes" atvedė Jamie Vardy ir Demarai Gray'ys. Abu įvarčio krito pirmajame kėlinyje. "Everton" bandė parodyti savo žaidimą, tačiau svečiams nepavyko pasiekti net garbės įvarčio.

"Leicester" po pergalės pakilo į 11-ąją poziciją. Tuo tarpu iškritimo zonoje atsidūręs "Everton" turėjo susitaikyti su šeštu pralaimėjimu šiame sezone.

Kitose rungtynėse "Southampton" nesugebėjo įveikti "Brighton". "Šventieji" pirmavo nuo pat rungtynių pradžios, tačiau 52-ąją minutę šeimininkai pasiekė išlyginamąjį įvartį.

"Leicester" 2 - 0 "Everton"
18' [1 - 0] J. Vardy
29' [2 - 0] D. Gray

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10687643" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Brighton" 1 - 1 "Southampton"
7' [0 - 1] S. Davis
52' [1 - 1] G. Murray