„Everton“ pratęsė „Chelsea“ agoniją, „Luton“ patampė nervus čempionams © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienio popietę sužaistos trejos Anglijos „Premier“ lygos 15-ojo turo rungtynės.

Ir toliau tikrą agoniją išgyvena Londono „Chelsea“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 0:2 nusileido Liverpulio „Everton“ futbolininkams.

Abu mačo įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o pirmasis kamuolį į „Chelsea“ vartus 54-ąją minutę pasiuntė Abdoulaye Doucoure.

„Everton“ pergalę jau per teisėjo pridėtą laiką įtvirtino Lewisas Dobbinas.

Kitose rungtynėse gerokai paprakaituoti turėjo „Manchester City“ futbolininkai, kurie išvykoje rezultatu 2:1 galiausiai palaužė „Luton Town“.

Šeimininkai kiek netikėtai išsiveržė į priekį pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje po Elijaho Adebayo įvarčio.

Vis tik antrajame kėlinyje „City“ sugebėjo įrodyti savo pranašumą ir po Bernardo Silvos bei Jacko Grealisho įvarčių į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

„Fulham“ 5:0 „West Ham United“