„Everton“ su D. Calvertu-Lewinu priešakyje sutriuškino „West Brom“ © „Reuters“ nuotr.

„West Brom“ sugrįžimas į Anglijos „Premier“ lyga nesiklosto pagal idealų scenarijų – patirtas antras triuškinantis pralaimėjimas iš eilės.

Slaveno Biličiaus treniruojama ekipa 2-ojo turo rungtynės 2:5 nusileido Liverpulio „Everton“ komandai.

„West Brom“ rungtynes pradėjo puikiai ir 10-ąją minutę įgijo persvarą, tačiau iki kėlinio pabaigos „Everton“ atsakė dviem įvarčiais – pasižymėjo Dominicas Calvertas-Lewinas bei Jamesas Rodriguezas, kuriam tai buvo debiutinis įvartis.

Be to, kėlinio pabaigoje už smūgį J. Rodriguezui į veidą iš aikštės buvo išvarytas „West Brom“ gynėjas Kieranas Gibbsas. Lyg to būtų nemaža, po švilpuko teisėją Mike‘ą Deaną užsipuolęs vyr. treneris S. Biličius antrąjį kėlinį buvo priverstas stebėti iš tribūnų.

Antrąjį kėlinį „West Brom“ vėl pradėjo greitu įvarčiu, kai 47-ąją minutę nuostabų baudos smūgį atliko Mathuesas Pereira.

Visgi tai „Everton“ neišgąsdino – kiek netrukus pranašumą sugrąžino Michaelas Keanas, o 62-ąją ir 66-ąją minutėmis tiksliais smūgiais pasižymėjo D. Calvertas-Lewinas, į savo sąskaitą įsirašęs „hat-tricką“.

„Everton“ įsirašė antrąją pergalę iš tiek pat galimų.