"Everton" sutriuškino "Southampton", "Stoke" pademonstravo charakterį prieš "Tottenham" (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse tęsėsi 2-ojo turo kovos.

Pirmasis susitikimas įvyko "St. Mary's Stadium", kur savo žiūrovų palaikoma "Southampton" susikovė prieš Liverpulio "Everton". "Irisai" pademonstravo jėgą ir šeimininkus nugalėjo rezultatu 0-3.

Pirmasis įvartis krito 22-ąją minutę, kai "Everton" į priekį išvedė puolėjas Romelu Lukaku. Antrasis įvartis buvo pasiektas pirmojo kėlinio pabaigoje ir šį kartą vėl tikslus buvo R.Lukaku.

Antrajame kėlinyje "Everton" ir toliau demonstravo savo pranašumą, o galutinį tašką 84-ąją minutę padėjo jaunasis anglų futbolininkas Rossas Barkley.

Tai - pirmojo "Everton" pergalė šiame Anglijos čempionate. Pirmajame ture "irisai" sužaidė lygiosiomis su "Watford", o tuo tarpu "Southampton" ir toliau lieka tik su vienu tašku.

Viena įdomiausių dienos dvikovų įvyko "White Hart Lane" stadione, kur susigrūmė Londono "Tottenham" prieš "Stoke City". Puikiai rungtynes pradėję "Spurs" futbolininkai mačo pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 2-2.

Visą pirmąjį kėlinį dominavo Mauricio Pochettino auklėtiniai. 19-ąją minutę po pakelto Christiano Erikseno kampinio galva pasižymėjo Ericas Dieris.

Savo progų turėjo ir "Stoke", tačiau nuostabiai vartus saugojo Hugo Llorisas. Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai sulaukė dar vieno skaudos smūgio - po puikaus Beno Davieso perdavimo įvartį pelnė Naceras Chadli.

Vis dėlto antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė ir savo žaidimą ėmė primesti "Stoke" futbolininkai. Ilgai "puodžiams" nesisekė, tačiau 78-ąją minutę prie "Spurs" vartų buvo skirtas 11 metrų baudinys, o jį sėkmingai realizavo ir viltis išplėšti bent lygiąsias atgaivino Marko Arnautovičius.

Užsivedę "puodžiai" nenustojo pulti ir 83-ąją minutę galiausiai savo įvartį pasiekė Mame Dioufas. Tiek "Stoke", tiek "Tottenham" komandai tai buvo pirmieji taškai šiame sezone.

Kitose rungtynėse pergales pasiekė "Norwich", "Swansea" ir "Leicester City" klubai, o lygiosiomis tenkinosi Giedriaus Arlauskio atstovaujama "Watford" ekipa, nulinėmis lygiosiomis sužaisdama su "West Brom".

"Southampton" 0 - 3 "Everton"

22' [0 - 1] R.Lukaku

45' [0 - 2] R.Lukaku

84' [0 - 3] R.Barkley

"Sunderland" 1 - 3 "Norwich"

26' [0 - 1] R.Martin

37' [0 - 2] S.Whittaker

57' [0 - 3] N.Redmond

88' [1 - 3] D.Watmore

"Swansea" 2 - 0 "Newcastle"

9' [1 - 0] B.Gomis

52' [2 - 0] A.Ayew

41' D.Janmaat ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

"Tottenham" 2 - 2 "Stoke City"

19' [1 - 0] E.Dier

45' [2 - 0] N.Chadli

78' [2 - 1] M.Arnautovič (11m. baudinys)

83' [2 - 2] M.Diouf

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7899559" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Watford" 0 - 0 "West Brom"

"West Ham" 1 - 2 "Leicester"

27' [0 - 1] S.Okazaki

38' [0 - 2] R.Mahrez

55' [1 - 1] D.Payet

90' Adrian ("West Ham") pašalintas iš aikštės